ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور برای مهلت ثبت نام کنکور(از تاریخ۹۶/۱۱/۳۰ لغایت ۹۶/۱۲/۰۳)

به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نگردیده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که در بازه زمانی فوق (۹۶/۱۱/۳۰ لغایت ۹۶/۱۲/۰۳)، این دسته از متقاضیان نیز بتوانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش: اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درخصوص اعلام زمان مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷

و بیست و سومین دوره المپیاد علمی -دانشجویی کشور و همچنین ایجاد امکان برای ثبت‌نام آن دسته از داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند.

 

پیرو اطلاعیه‌های مورخ ۱۲ و ۹۶/۰۹/۲۶ بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ و بیست و سومین دوره المپیاد علمی – دانشجویی کشور که در زمان مقرر (از تاریخ ۹۶/۰۹/۱۶ لغایت ۹۶/۰۹/۲۶)

در آزمون مزبور ثبت‌نام نموده‌اند. می‌رساند که اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان از روز دوشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۳۰ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۰۳ بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

 

لذا کلیه متقاضیان، می توانند در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات مربوطه (موضوع اطلاعیه مورخ ۹۶/۰۹/۲۶ ) نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

برای ثبت نام در کلاس های  مجازی آمادگی  کارشناسی ارشد به اینhttp://lms.2noor.ir  سایت مراجعه کنید و در صورت داشتن سوال با شماره  ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۴۱تماس حاصل فرمایید. در صورت داشتن مشکل فنی با این شماره در تماس باشید ۰۹۱۹۱۵۴۲۸۲۶ جناب آقای حاجی بابایی 

 

جهت کسب ازاطلاعات بیشتر در زمینه کلاس های  آمادگی کنکور مجازی  با این شماره همراه در تماس باشید جناب آقای رضا زاده  ۰۹۱۲۱۵۱۱۹۷۳

 

برای تهیه جزوه کارشناسی ارشد با شماره ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۱۰ تماس حاصل فرمائید.

 

اگر برای ثبت نام  در  سایت سازمان سنجش با مشکلی برخورید با این شماره همراه در تماس باشید جناب آقای شاه نظر ۰۹۱۲۶۵۱۲۷۹۹

 

 

 

صفحه اصلی – موسسه قرآن و نهج البلاغه -آموزش مجازی قران ونهج البلاغه

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش

 

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید