ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

راهنمای ورود به کلاس مجازی

راهنمای ورود به کلاس مجازی

 

 

 

 

 

نکته *برای گوشی های هوشمند(اندروید) می توانید از همان مرورگر chrom گوشی استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

در صورت پرداخت کامل شهریه هر یک از دوره ها و عدم شرکت در آن دوره یا شرکت از اواسط آن دوره و یا غیبت موردی در جلسات برگزار شده آن دوره ، می توانند با شماره ۰۹۹۲۳۶۷۳۶۱۶ (پشتیبان کلاسهای مجازی آنلاین ) تماس گرفته و لینک مشاهده دروس ضبط شده (آفلاین) هر یک از دوره ها را دریافت کنند.

 

شماره همراه پشتیبان کلاس مجازی :  ۰۹۹۲۳۶۷۳۶۱۶

شماره ثابت:  ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۴۱یا ۱۱۴

شماره تماس واتس آپ استاد: ۰۹۹۰۴۵۷۱۵۲۴

 

 

 

 

کانال تلگرام : https://telegram.me/honare_telavat و یا در تلگرام خود عبارت  آشنایی با مدرسه هنر تلاوت را وارد کنید و در کانال عضو شوید. 

 

کانال ایتا : https://eitaa.com/honare_telavat و یا در ایتای  خود عبارت  آشنایی با مدرسه هنر تلاوت را وارد کنید و در کانال عضو شوید. 

 

کانال سروش : https://what.sapp.ir/honare_telavat و یا در سروش   خود عبارت  آشنایی با مدرسه هنر تلاوت را وارد کنید و در کانال عضو شوید.

کانال مدرسه مجازی هنر تلاوت در آپارات:
https://www.aparat.com/qurannahj/playlists

 

 

 

برچسب ها:

 مدرسه هنر تلاوت ، مدرسه مجازی هنر تلاوت،آموزش مجازی قرآن کریم،آموزش تجوید،آموزش روخوانی،آموزش روخوانی،آموزش مجازی قرآن کریم،آموزش تجوید،آموزش روخوانی،آموزش روخوانی،آموزش صوت و لحن،آموزش قرائت قرآن کریم،آموزش آنلاین تجوید،آموزش آنلاین روخوانی،آموزش آنلاین صوت و لحن،آموزش آنلاین قرائت قرآن کریم،آموزش غیرحضوری قرآن کریم،آموزش غیرحضوری تجوید،آموزش غیرحضوری روخوانی،آموزش غیرحضوری صوت و لحن،آموزش غیر حضوری قرائت قرآن،کلاس های مجازی تجوید،آموزش غیرحضوری روخوانی،آموزش غیرحضوری صوت و لحن،آموزش غیر حضوری قرائت قرآن،کلاس های مجازی تجوید
،دوره های مجازی تجوید،کلاس های مجازی روخوانی،دوره های مجازی روخوانی،کلاس های مجازی صوت و لحنآموزش قرآن به سبک جدید،موسسه قرآن و نهج البلاغه،دوره های آنلاین موسسه قرآن و نهج البلاغه،کلاس های مجازی موسسه قرآن و نهج البلاغه ،آموزش قرآن به سبک جدید،موسسه قرآن و نهج البلاغه،دوره های آنلاین موسسه قرآن و نهج البلاغه،کلاس های مجازی موسسه قرآن و نهج البلاغه

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید