راه اندازی دوره مجازی آمادگی کنکور کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حدیث

 

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه کشور، حجت ‏الاسلام والمسلمین محمد رضازاده جویباری در جمع خبرنگاران گفت: موسسه قرآن و نهج البلاغه به شکل ملی فعالیت می کند. و دارای ۳۰۰ نمایندگی و شعبه در سراسر کشور است. که عمده فعالیت خود را در زمینه حفظ قرآن و نهج البلاغه سامان داده است .
وی افزود :این فعالیت ها در دفتر مرکزی به صورت غیر حضوری و تلفنی انجام می شود. یکی از برنامه های این مرکز ،برگزاری کلاس های آمادگی کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حدیث برای دانشجویان به ویژه حافظان قرآن کریم است.
مدیر عامل موسسه قرآن و نهج البلاغه بیان کرد: دو دهه قبل مجلس شورای اسلامی مصوبه ای را برای حافظان قرآن کریم تصویب کرد. که بتوانند لیسانس علوم قرآن و حدیث را بدون محدودیت سنی و تحصیلی اخذ کنند.

وی گفت: در این زمینه موسسه ۱۳ جزوه برای استفاده دانشجویان تهیه کرده که منابع درسی محسوب می شود. که با خواندن آن در آزمون ورودی ارشد می توانند شرکت کنند. که به حمد الله در چند سال اخیر حافظان بسیاری در این دوره حضور پیدا کرده و موفق به اخذ لیسانس از وزارت علوم شده اند.

وی اظهار کرد: افرادی که در این دوره شرکت کرده اند. تاکنون موفقیت های بالایی در کنکور داشته اند و در سالهای گذشته ده ها نفر موفق به کسب رتبه تک رقمی و دورقمی کنکور شده اند.

آقای رضا زاده جویباری بیان کرد:این موسسه همچنین برنامه های فشرده ای را برگزار می کند. که علاقه مندان برای شرکت در این کلاس ها باید مدتی را در قم اسکان یابند. به همین دلیل از این به بعد علاوه بر دوره های فشرده حضوری دوره ها به شکل مجازی نیز برگزار می شود.
لازم به ذکر است، آموزش غیر حضوری، تلاشی نو و تأثیرگذار برای ایجاد فرصت‌های برابر آموزشی برای همه است. در این نوع از آموزش محدودیت‌های زمانی، جغرافیایی، فردی و اجتماعی از بین می‌رود. ضمناً محتوای دوره‌های آموزش غیر حضوری متناسب با شرایط فراگیران در سایت مؤسسه قرآن و نهج البلاغه کشور طراحی و تدوین شده است.

وی گفت: در همین زمینه امسال ۱۱۰ جلسه درسی در بخش رشته علوم قرآن و حدیث و ادبیات عرب و علوم قرآن و علوم حدیث و تفسیر با رویکرد کنکور ضبط شده است.

و در دوره جدید نیز  از اول مرداد ماه سال ۱۳۹۸در سایت این موسسه بارگذاری می‎شود و هفته ای ۱۰ جلسه درسی حدود ۴۰ تا ۴۵ دقیقه‎ای در معرض استفاده علاقه مندان قرار می‎گیرد.

مدیرعامل موسسه قرآن و نهج‌البلاغه اظهار کرد: در این طرح بسته‎هایی در سامانه مدیریت محتوا بارگذاری می شود. همچنین در این بسته‎ها متن و صوت استاد نکات کلیدی و سوالات انتهای بسته برای دانشجویان در نظر گرفته شده است. و در پایان نیز آزمون آنلاین به عمل می‎آید.
علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://2noor-reg.ir/form4/مراجعه نمایند یا با تلفن همراه ۰۹۱۲۱۵۱۱۹۷۳ تماس حاصل نمایند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید:
«آغاز ثبت نام آموزش مجازی کلاس‌های آمادگی کارشناسی و کارشناسی ارشد»

برای  راهنمای ثبت نام حافظان قرآن قرآن کریم کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ به لینک زیر مراجعه  فرمایید:

https://www.2noor.com/fa/news/139809171/

 

 

صفحه اصلی – موسسه قرآن و نهج البلاغه -آموزش مجازی قران ونهج البلاغه

راه اندازی دوره مجازی آمادگی کنکور کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حدیث