آموزش حفظ کل قرآن کریم و نهج البلاغه به صورت غیرحضوری(تلفنی)

آموزش غیرحضوری کاری نو و تأثیرگذار برای ایجاد فرصتهای برابر آموزشی برای همه است، در این بستر مناسب و فراگیر، محدودیتهای زمانی، جغرافیایی، حضور در کلاس و … از بین میرود . محتوای دوره متناسب با شرایط فراگیران طراحی شده است.

توضیح: این طرح از سال ۱۳۸۴ از سوی موسسه آغاز شده و بحمدالله از سراسر کشور علاق همندان زیادی را به خود جذب کرده است و تاکنون هزاران نفر با شرکت در این طرح، موفقیتهای چشمگیری داشته اند.

مخاطبان این طرح:

همه علاقه مندان به حفظ قرآن (شاغل، خانه دار، دانشجویان، طلاب و دانش آموزان) بدون محدودیت سنی میتوانند در این طرح شرکت کنند.

مدت طرح:

۴ ساله و ۶ ساله خواهد بود. فراگیران در طرح ۴ ساله، هفت های سه صفحه و در طرح ۶ ساله، هفت های دو صفحه حفظ میکنند. امکان انتخاب شیفت مناسب در صبح، عصر یا شب وجود دارد.

زمان کلاس:

یک روز در میان و به مدت ده تا پانزده دقیقه برای هر فراگیر برنامه ریزی شده است. در این مدت قرآن آموز با اساتید خود تماس گرفته و برنامه درسی او اجرا میشود. اساتید بعد از راهنمای یهای لازم و رفع اشکال، با ارزشیابی توصیفی و نمر های نقاط قوت و ضعف آموزشی قرآن آموز را در برگه های کلاسی ثبت میکنند.

شرایط و مدارک ثبت نام:

۱- تسلط بر روانخوانی قرآن کریم

۲- یک قطعه عکس جدید

۳-کپی صفحه اول شناسنامه

۴- کپی کارت ملی

۵- کپی آخرین مدرک تحصیلی(در صورت امکان)

۶- کپی یا اصل فیش واریزی به مبلغ ۳۲۰ هزار تومان بابت ارسال بسته آموزشی و هزینه ترم اول به حساب بانک ملت به شماره ۱۶۸۰۴۷۳۳۶۷  یا کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۶۰۹۱۳۷۲۹ به نام موسسه قرآن و نهج البلاغه

۱-شماره واحد آموزش۰۹۹۰۴۵۷۱۵۲۴ تلگرام/ایتا/سروش

۲- تلفنهای  ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ برادران داخلی ۱۱۰ و ۱۱۴ خواهران داخلی ۱۲۲ و ۱۲۰

۳- سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه به آدرس www.2noor.ir

4- ثبت نام آنلاین