ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

آغاز بخش مقدماتی مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان با حضور ۱۰ حافظ

مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان

فهرست مطالب

 

مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان: به گزارش ایکنا؛ بخش نخست از مرحله مقدماتی دومین دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان صبح امروز یکشنبه، دوم اردیبهشت‌ماه در هتل ارم تهران برگزار می شود.

 

رقابت‌ها در مرحله مقدماتی دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم. در دو نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ و نوبت عصر از ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰ انجام می‌شود.

بنابراین گزارش، عالیه علی از آفریقای جنوبی، حبیبه حامد از کامرون، لامبا علی یوویچ از بوسنی و هرزگوین، شهاب‌الدین زرانه از سریلانکا، هدیل بن فتحی بن جماعه از تونس در این نوبت از مرحله مقدماتی محفوظات خود را به محک آزمون می‌گذارند.

 

علاوه بر این، مقدسه سلطانی از سوئد، ریان جمال رضا از لبنان، زمن عبدالکاظم از عراق، حفضه‌بن محمد عثمان» از موریتانی و حفضه احمد اسامه از نیجریه نیز حفاظی هستند که صبح امروز در بخش مقدماتی مسابقات حضور می‌یابند.

 

 

براساس این گزارش، حضور هیئت داوران زبده و ممتاز متشکل از چهره‌های ایرانی و غیرایرانی از نقاط قوت و کیفی‌ساز این مسابقات است،

چنان که «کوثر هادی محمد» داور تجوید از عراق، «اسرا حسن جمال» داور حسن حفظ از اردن، «حورا راغب حرب» داور لحن از لبنان، «بلقیس حرب» داور وقف و ابتدا از لبنان و «رحماوتی حمزه» داور صوت از اندونزی به عنوان داوران غیرایرانی این مسابقات را به قضاوت می نشینند.

 

علاوه بر این، هئیتی از داوران ایرانی شامل «معصومه عباسی نظری»، سرپرست هیئت داوران، «غصون مسلمی»، هادی حفاظ، «زینب آقایی». ناظر هئیت داوران، «زهرا افخمی» داور حسن حفظ، «مرجانه جعفرنیاورانی» داور تجوید، «ایمان صحاف» داور لحن، «خیریه عچرش» داور وقف و ابتداء. «فرخنده کریم زاده» داور صوت و الهام ماندگار‌مهر(منگلی) به‌عنوان استاد راهنما در این مسابقات حضور دارند.

 

یادآور می‌شود، دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بانوان. از یکم تا چهارم اردیبهشت‌ماه با حضور نخبگانی از کشورهای مختلف جهان در هتل ارم تهران برگزار می‌شود.

 

 

 

 

صفحه اصلی – موسسه قرآن و نهج البلاغه -آموزش مجازی قران ونهج البلاغه

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید