ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

حلقه‌های مردمی برای اهتمام به آموزش حفظ قرآن تشويق می‌شوند

حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمهدی خاموشی، رئيس سازمان تبليغات اسلامی، با بيان اين مطلب گفت: برای تخصيص بودجه قرآنی سال 90، امضای وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی و اينجانب دريافت شد و بايد در ادامه امضای ديگر مسئولان ذی‌ربط را طبق تبصره و ماده دريافت شود و سپس بودجه ابلاغ خواهد شد.


وی بيان كرد: شورای توسعه فرهنگ قرآنی پيش از اين، نسبت به كليت و حتی جزئيات برنامه‌های قرآنی سازمان تبليغات اسلامی واقف شده است و همه موارد را به تصويب رسانده است. سازمان دارالقرآن الكريم نيز براساس ريز برنامه‌هايی كه در شورا به تصويب رسيده، دريافت‌كننده بودجه خواهد بود و با دريافت آن بلافاصله برنامه‌ها را به اجرا می‌گذارد.


رئيس سازمان تبليغات اسلامی عنوان كرد: از سوی اين سازمان، برنامه‌های مفصل و متنوعی به شورای توسعه فرهنگ قرآنی پيشنهاد شده است. مهمترين آن توجه به فرمايش مقام معظم رهبری و افزايش تعداد حفاظ قرآن كشورمان است كه سازمان دارالقرآن اهتمام ويژه‌ای را به اين موضوع خواهد شد.


وی افزود: برگزاری مداوم و مستمر دوره‌های آموزش تربيت مربی قرآن كريم را در دستور كارمان قرار داديم و نيز با دريافت بودجه، اهتمام خاصی به حمايت از حلقه‌های قرآنی ـ مردمی خواهيم داشت. سازمان دارالقرآن الكريم وابسته به سازمان تبليغات اسلامی برآن است تا تمامی حلقه‌های قرآنی را به سمت توجه به آموزش حفظ قرآن تشويق كند تا درآينده نزديك شاهد افزايش تعداد حفاظ باشيم.
: iqna

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید