ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

رقابت ۳۷۰ چهره برتر قرآني براي کسب سهميه مسابقات بين المللي

سي و چهارمين دوره مسابقات کشوري قرآن با حضور 370 چهره برتر که پس از طي مراحل شهرستاني و استاني به اين مرحله راه يافته اند، از امروز به ميزباني استان هرمزگان آغاز شد.
 
اين دوره از رقابت ها در رشته هاي حفظ، قرائت و مفاهيم با حضور داوران ممتاز و بين المللي همچون هاشم روغني، قاسم رضيعي، محمد عباسي، احمد ابوالقاسمي، محمدرضا ستوده نيا، بهروز ياري گل، حجج اسلام محمدرضا شهيدي پور و محمدرضا حاج ابوالقاسم، ميرموسايي، ملکشاهي، محمدرضا ابوالقاسمي و حکيم باشي از 25 تا 30 بهمن برگزار مي شود.
همچنين، مقرر است نفرات نخست رشته هاي حفظ کل و قرائت تحقيق در گروه برادران به بيست و نهمين دوره مسابقات بين المللي قرآن جمهوري اسلامي که همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) برگزار مي شود، راه يابند.
علاوه بر اين، نفرات دوم و سوم رشته هاي مذکور و نيز رتبه هاي برتر گروه خواهران به عنوان نمايندگان جمهوري اسلامي ايران به رقابت هاي بين المللي ديگر کشورهاي اسلامي اعزام مي شوند.
اين گزارش مي افزايد: نفرات برگزيده از مجموع 1624 مسابقه که در مراحل شهرستاني و کشوري برگزار شده است به مرحله کشوري راه يافته اند.
شايان ذکر است، سي و چهارمين دوره رقابت هاي کشوري قرآن از امروز به ميزباني استان هرمزگان آغاز شده و تا 30 بهمن ادامه مي يابد.
: etghan

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید