ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

الجزاير؛ ميزبان نهمين دوره مسابقات بين‌المللی قرآن كريم

فهرست مطالب

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) به نقل از پايگاه اطلاع‌رسانی «elmoudjahid»، اين مسابقات ويژه جوانان زير 25 سال به مناسبت ماه مبارك رمضان با نظارت «عبدالعزيز بوتفليقه»، رئيس‌جمهور الجزاير برگزار خواهد شد.


وزارت امور دينی و اوقاف الجزاير با انتشار بيانيه‌ای در اين‌رابطه اعلام كرد: اين مسابقات هر سال با نظارت رئيس‌جمهور الجزاير در روزهای پايانی ماه مبارك رمضان برگزار می‌شود و در روزهای نزديك به عيد سعيد فطر نيز، نفرات برتر طی مراسمی با حضور مقامات دولتی، سفرای كشورهای اسلامی و علمای جهان اسلام جوايز خود را دريافت می‌كنند.


در بخش ديگری از اين بيانيه تصريح شده است: با نظارت رئيس‌جمهور الجزاير، از همه كشورهای اسلامی و قاريان برتر كشورهای اروپايی و آمريكايی برای حضور در اين دوره از رقابت‌ها دعوت به عمل آمده است. اين دوره از مسابقات در رشته‌های قرائت و تفسير كلام‌الله مجيد برگزار خواهد شد و فقط جوانان زير 25 سال حق حضور در آن را دارند.


در پايان اين بيانيه، وزارت امور دينی و اوقاف الجزاير عنوان كرده است: در حاشيه اين دوره از مسابقات «جايزه بين‌المللی قرآن كريم الجزاير»، برگزاری مسابقه ملی قرائت ويژه نوجوانان زير 15 سال نيز در دستوركار مقامات اين وزارت‌خانه قرار دارد.

: iqna

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید