ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

اختتاميه جشنواره «تسنيم» 30 مهر برگزار می‌شود

فهرست مطالب

نرگس معدنی‌پور، مديركل امور بانوان شهرداری تهران از برپايی اختتاميه جشنواره تسنيم طی 30 مهرماه جاری، در برج ميلاد خبر داد و گفت: در اين مراسم نمايشگاهی از آثار برتر بخش «خلاقيت‌های فرهنگی، هنری» و «ابتكارات جامعه‌محور» برپا می‌شود.


معدنی‌پور به روند اجرايی دومين جشنواره تسنيم در سال جاری اشاره و عنوان كرد: جشنواره تسنيم در دو بخش خلاقيت‌های فرهنگی، هنری و ابتكارات جامعه‌محور از ارديبهشت‌ماه سال جاری، آغاز به كار كرد.


وی بخش خلاقيت‌های فرهنگی، هنری را شامل جشنواره‏ خوشنويسی كوثر، بهترين‌ها از دورريختنی‏‌ها و جشنواره عكس زنان و زندگی شهری معرفی كرد و گفت: آثار متعددی به دبيرخانه جشنواره ارسال و پس از برپايی نمايشگاه‌های متعدد، آثار برتر در باغ موزه قصر معرفی و به نمايش گذاشته شدند.


معدنی‌پور موضوعات بخش ابتكارات جامعه‌محور جشنواره تسنيم را در پنج محور «توانمندسازی اجتماعی بانوان»، «سبك زندگی ايرانی ــ اسلامی»، «نهاد خانواده»، «يكدلی و ايثار» و «مشاركت‌های اجتماعی بانوان» معرفی كرد.


وی ادامه داد: در بخش ابتكارات جامعه‌محور بانوان در كانون‌های مختلف ثبت نام كردند و سپس در قالب كانون‌ها و گروه‌های همياری اجتماعی و با تعريف و اجرای پروژه‌های كوچك محلی با هم رقابت كردند كه نتيجه فعاليت‌های آنان طراحی و اجرای بيش از هزار و 377 پروژه كوچك محلی بود كه در بيش از 70 نمايشگاه از يكم تا 11 مهرماه جاری، در معرض ديد علاقه‌مندان قرار گرفت.


مديركل امور بانوان شهرداری تهران در پايان يادآور شد: در مراسمی كه 30 مهرماه جاری، در برج ميلاد برگزار می‌شود از طرح‌های برتر بخش ابتكارات جامعه محور تقدير به عمل می‌آيد.


: iqna

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید