ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

زمان و مکان مسابقات تسنیم و تلاوت اعلام شد

مرحله استانی نخستین دوره مسابقات قرآنی تلاوت و همچنین دومین دوره مسابقات تسنیم از هفتم آذرماه سال جاری به همت سازمان دارالقرآن آغاز می‌شود.


در مسابقات تلاوت که با رویکردی نوین و با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن و همچنین توجه قاریان به معانی و دستورات الهی برگزار خواهد شد، متسابقان در دو رشته حفظ و تلاوت شرکت می‌کنند که باید علاوه بر تسلط بر قواعد تلاوت، برخی از قطعات پیش‌بینی شده را نیز حفظ کنند.


بنا بر این گزارش، مسابقات تسنیم از سال گذشته با هدف ارتقای سطح قرآنی کارکنان مراکز و نهادهای فرهنگی کشور در بین کارکنان نهادهای فرهنگی آغاز شد که در این دوره از مسابقات همسران کارکنان نیز می‌توانستند اقدام به ثبت‌نام کنند.


دومین دوره از مسابقات تسنیم در رشته‌های حفظ، مفاهیم و قرائت و به صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود که متسابقان باید تسلط خوبی به منابع آزمون داشته باشند تا بتوانند در این مرحله از آزمون‌ها موفق شوند.


به گزارش فارس، آزمون کتبی و شفاهی این مسابقات از هفتم تا چهاردهم آذر ماه در مراکز استان‌های کشور برگزار می‌شود که علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان و محل برگزاری مسابقات تسنیم و تلاوت می‌توانند اینجا مراجعه کنند.


: farsnews

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید