ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

نام‌نویسی طرح تربیت حافظان قرآن در سال ۹۲ به پایان رسید

حجت‌الاسلام محمد‌کاظم موسوی رئیس کمیته طرح تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه با اعلام این خبر گفت: با تکمیل سهمیه استان کهگیلویه و بویر احمد کل سهمیه تعیین شده طرح، در سال 1392 تکمیل شد، همچنین برخی استان‌ها بیش از سهمیه خود به جذب افراد پرداختند.


وی با اشاره به اینکه نام‌نویسی‌های بیش از سهمیه استان‌ها برای سال آینده محاسبه نخواهد شد اظهار داشت: سال گذشته برخی از استان‌ها بیش از سهمیه نام‌نویسی کردند و گمان می‌کردند که این نام‌نویسی‌های بیش از سهمیه، برای سال آینده آنان محاسبه می‌شود اما این موضوع مورد موافقت ما قرار نگرفت، از این رو برخی از استان‌ها که بیش از سهمیه قرآن آموز جذب کرده‌اند تعدادی از این افراد را برای سال آینده معرفی خواهند کرد، البته یکی دیگر از دلایل عدم معرفی قرآن آموزان این است که با توجه به نزدیکی ماه‌های آخر سال این افراد به آزمون پایان سال نمی‌رسند.


موسوی از نام‌نویسی 305 هزار در سال 1392 خبر داد و گفت: با پایان یافتن نام‌نویسی و با وجود اینکه 280 هزار سهمیه برای سال 1392 تعیین شده بود تعداد 305 هزار نفر از قرآن آموزان در طرح تربیت حافظان قرآن کریم نام‌نویسی کرده‌اند.


وی از ادامه فعالیت مرکز تربیت مربی قم خبر داد و گفت: مرکز تربیت مربی قم با قوت تمام مشغول کار است و این مرکز تا کنون موفق به تربیت بیش از هزار و 850 مربی قرآن کریم شده است.


: farsnews

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید