ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

صدور مجوز تأسیس 310 مؤسسه قرآنی در سال جاری

فهرست مطالب

حسین بهبهودی، مدیر امور مؤسسات و استان‌های سازمان دارالقرآن‌الکریم، در رابطه با مجوز‌های صادر شده در سال 92 برای مؤسسات قرآنی گفت: در سال جاری از بین 2 هزار و 900 درخواست دریافت مجوز، تا امروز، دوشنبه، 26 اسفندماه، 310 مؤسسه موفق به دریافت مجوز تأسیس مؤسسه قرآنی خود شدند و روند صدور مجوز تا پایان اسفندماه جاری ادامه دارد.
صدور پروانه فعالیت 370 مؤسسه در سال جاری
وی در ادامه بیان کرد: در سال 1392 پروانه شروع فعالیت برای 370 مؤسسه قرآنی صادر و با تغییر نوع فعالیت 200 مؤسسه قرآنی نیز موافقت شد.
انحلال 255 مؤسسه قرآنی در سال 92
بهبودی در رابطه با تعداد مؤسسات منحل شده اظهار کرد: 255 مؤسسه نیز با توجه به درخواست خود در سال جاری منحل و 85 مؤسسه نیز پروانه فعالیت خود را تمدید و تعویض کردند.
صدور مجور فعالیت 40 مؤسسه در بهمن و اسفند
وی در رابطه با درخواست ارسالی به سازمان در ماه‌های بهمن و اسفند گفت: از بین 350 درخواستی که به سازمان ارسال شد 40 مؤسسه مجوز تأسیس و 43 مؤسسه پروانه فعالیت دریافت کردند.
مدیر امور مؤسسات و استان‌های سازمان دارالقرآن‌الکریم اظهار کرد: در بهمن‌ و اسفندماه 38 مؤسسه منحل، 18 مؤسسه جواز تغییر در فعالیت مؤسسه و 4 مؤسسه پروانه فعالیت خود را تمدید و تعویض کردند.
بهبودی در پایان در رابطه با استان‌هایی که بیشترین درخواست دریافت مجوز فعالیت مؤسسه قرآنی داشتند، خاطرنشان کرد: استان‌های مازندران، خوزستان و تهران دارای بالاترین آمار درخواست دریافت مجوز فعالیت مؤسسه قرآنی بودند.


: iqna

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید