ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

تمدید مهلت ارسال آثار به دهمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن

فهرست مطالب

محمدتقی میرزاجانی، مدیر امور ارتباطات شورای عالی قرآن اظهار کرد: مهلت ارسال آثار به دهمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن پیش از این تا پایان فروردین‌ماه اعلام شده بود که این زمان تا پایان اردیبهشت‌ماه تمدید شد.
وی افزود: با تمدید مهلت ارسال آثار به دهمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن، اساتید، قاریان، حافظان و صاحب‌نظران قرآنی می‌توانند آثار و مقالات خود را با موضوع «ویژگی‌های تلاوت استادانه» و با محورهای تعیین شده از طریق سایت شورای عالی قرآن به ثبت رسانده و در این نشست تخصصی شرکت کنند.
رئیس حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن اضافه کرد: همچنین پیش از این زمان برگزاری دهمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن از 17 تا 19 اردیبهشت‌ماه اعلام شده بود که به دلیل تمدید مهلت ارسال مقالات تا 10 اردیبهشت‌ماه، زمان برگزاری نشست نیز از 24 تا 26 ادیبهشت‌ماه خواهد بود.
میرزاجانی در ادامه عنوان کرد: آثار ارسال شده به دبیرخانه این نشست تخصصی پس از بررسی از سوی هیئت داوران معرفی و تجلیل می‌شوند و برخی از آثار نیز در طول برگزاری نشست ارائه خواهد شد؛ علاوه بر این یک سری سفارش مقاله به اساتید قرآنی داشته‌ایم تا این اساتید قرآنی مقالات خود را با موضوعات مورد نظر نشست تهیه کرده و در این نشست تخصصی ارائه کنند.
وی افزود: محوریت اصلی دهمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن «ویژگی‌های تلاوت استادانه» است که علاقه‌مندان برای ارسال آثار خود به دبیرخانه این نشست تخصصی باید آثار خود را با موضوعاتی از جمله؛ «ویژگی‌های تلاوت استادانه مستند به آیات و روایات»، «شاخص‌های هنری(صوت و لحن) در تلاوت استادانه»، «شاخص‌های علمی در تلاوت استادانه» و «جایگاه فن تلاوت در نگاه رهبر معظم انقلاب» تهیه و ارسال کنند.


: iqna

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید