ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

معرفی مدیران بخش‌های نمایشگاه بین‌المللی قرآن

فهرست مطالب

به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی، رئیس نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، مدیران بخش‌های مختلف این نمایشگاه را طی احکام جداگانه‌ای معرفی کرد.
بر این اساس حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی خسروی، رئیس کمیته خادمان قرآن کریم، محمدرضا داوودآبادی فراهانی، رئیس کمیتۀ تشکل‌های قرآنی ـ مردمی، مهدی قره‌شیخلو، رئیس کمیته محافل و مراسم، سیدضیاء هاشمی، رئیس کمیتۀ دانشگاهیان، حمید صابر فرزام، رئیس کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، غلامرضا نوعی، رئیس کمیته بخش مکتوب و درگاهی، رئیس کمیتۀ بین‌الملل شدند.
همچنین باقری، رئیس کمیته کودک و نوجوان، حبیب ایل‌بیگی، رئیس کمیته سینما از دریچه ماورا، خانم موسوی، رئیس کمیتۀ بانوان، معینی، رئیس کمیته علمی دانشگاه و محمد نعیمایی، دبیر همایش قرآن‌نویسان به عنوان دیگر بخش‌های این نمایشگاه منصوب شدند.
در بخشی از این حکم آمده است: قرآن، کتاب هدایت و یگانه الگوی سعادت‌بخش انسان‌ها به سرمنزل مقصود است. کتابی سراسر پند و حکمت در طی اعصار، هماره کانون هدایت و سرچشمه علوم و فنون و هنرهای مختلف بوده است. فرهنگ تمدن اسلامی حاصل تأمل و تدبر در کرانه‌های این کتاب عظیم است. نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم نیز نمی از این یم، بیکران است که با اهتمام علاقه‌مندان و دوستداران ساحت آن آستان قدسی متجلی شده است.
حال که توفیق همراهی با قرآن کریم نصیب شما شده، امید است با  تشکیل کمیته‌ای متشکل از فرهیختگان و صاحب‌نظران این حوزه تلاش خود را مصروف برگزاری باشکوه این فعالیت کنید. توفیق روزافزون شما را در خدمت به ساحت قدسی قرآن کریم از خداوند تبارک و تعالی مسئلت دارم.


: iqna

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید