ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

نمایشگاه قرآن جنب مسابقات بین‌المللی قرآن برگزار می‌شود

فهرست مطالب

به گزارش ستاد خبری سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، حجت‌الاسلام سیدمسعود میریان، مسئول کمیته فنی سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با بیان این که امسال نیز همانند سال‌های گذشته همزمان با برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم نمایشگاه قرآنی نیز برگزار خواهد شد، گفت: نمایشگاه قرآنی امسال با همکاری نهادها و مؤسسات قرآنی کشور و در قالب بیش از 60 غرفه برپا می‌شود و شامل بخش‌های مختلفی است.
وی افزود: امسال بخش بین‌الملل نمایشگاه با حضور کشورهای سوریه، لبنان، عراق و… برای اولین بار دایر می‌شود.
میریان اظهار کرد: بخش اصلی نمایشگاه قرآنی شامل غرفه‌های عرضه‌کننده محصولات فرهنگی، قرآنی و هنری خواهد بود که در آن محصولات مختلف اعم از کتاب، نرم‌افزار و آثار هنری به متقاضیان عرضه می‌شود.
وی بخش کودک را یکی از بخش‌های نمایشگاه قرآنی برشمرد و تصریح کرد: در بخش کودک نمایشگاه، برنامه‌های مختلف فرهنگی، قرآنی و تفریحی برای کودکانی که برای تماشای مسابقات قرآن به محل مسابقات می‌آیند، اجرا می‌شود.
مسئول کمیته فنی سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، برپایی کارگاه‌های آموزشی- هنری را از دیگر بخش‌های نمایشگاه قرآنی دانست و افزود: در این کارگاه‌های آموزشی- هنری، هنرمندان به اجرای زنده هنرهای خوشنویسی قرآنی، نقاشی قرآنی، معرق و… می‌پردازند.
وی در پایان افزود: نمایشگاه قرآنی امسال همزمان با برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در حاشیه محل برگزاری مسابقات برپا می‌شود.


 : iqna

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید