ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

آغاز ثبت نام آموزش مجازی کلاس‌های آمادگی کارشناسی و کارشناسی ارشد

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه ثبت نام در چهارمین دوره الکترونیکی آمادگی آزمون ورودی کارشناسی ارشد مجموعه علوم قرآن و حدیث

سال ۹۹-۹۸

الف) کلیات و معرفی دوره

ب) مشخصات دوره به شرح زیر می باشد:

۱- جزییات دوره

۲- برنامه ها و خدمات آموزشی دوره

ج) ثبت نام و پرداخت هزینه دوره

۱- هزینه شرکت در دوره

۲- هزینه منابع دوره

د) ارتباط با ما

و) یاداوری

راهنمای ثبت نام

الف) کلیات و معرفی دوره

قابل توجه مشتاقان فراگیری علوم و معارف اسلامی و داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، المپیاد دانشجویی،مجموعه علوم قرآن و حدیث و حافظان قرآن کریم .

موسسه قرآن و نه البلاغه با ۱۱ سال سابقه برگزاری دوره های حضوری و کسب چندین رتبه تک رقمی و دهها رتبه دورقمی در سالهای گذشته،کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد را به صورت مجازی در سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه برگزار می کند .

چهارمین دوره الکترونیکی آمادگی کنکور کارشناسی ارشد

با توجه به کسب موفقیت های چشمگیر داوطلبان شرکت کننده در دوره های حضوری آمادگی آزمون کارشناسی ارشد موسسه قرآن و نهج البلاغه و پیرو درخواست های مکرر در خصوص برگزاری دوره های مجازی و با توجه به برگزاری آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۹ مجموعه الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث(شامل رشته های علوم قرآن و حدیث، علوم قرآنی، نهج البلاغه، علوم حدیث(همه گرایش ها) تفسیر قرآن مجید و معارف قرآن) از سوی سازمان سنجش آموزش کشور

معاونت آموزش موسسه قرآن و نهج البلاغه، سومین دوره آمادگی آزمون کارشناسی ارشد خود را به صورت کاملا غیرحضوری و اینترنتی همراه با آزمون های آزمایشی طبقه بندی شده برگزار می کند.

تذکر: آزمون کنکور سراسری کارشناسی ارشد مجموعه علوم قرآن و حدیث، هرسال توسط سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخی که توسط سایت رسمی آن سازمان اعلام می شود، برگزار می گردد و داوطلبان می توانند مطابق با ضوابط دفترچه آزمون در آن شرکت نمایند.

ب) مشخصات دوره به شرح ذیل می باشد:

۱– جزییات دوره

 1. تمام برنامه های آموزشی این دوره به شیوه الکترونیکی و از طریق شبکه اینترنت اجرا می شود و لوازم اصلی آن عبارت است از: دسترسی مناسب داوطلب به شبکه اینترنت و آشنایی با چگونگی استفاده از امکانات مختلف آن، وقت گذاری کافی برای مشاهده کامل بسته های آموزشی هر درس، پاسخ به پرسش ها و تمرین ها، شرکت در آزمون های آنلاین و ارتباط اینترنتی با اساتید ارائه دروس دوره آموزشی
 2. آموزش های آزاد مرکز آموزش الکترونیکی، در اقدامی جدید امکان مشاهده دروس را از طریق گوشی های تلفن همراه و تبلت (با سیستم عامل اندروید) فراهم نموده است. لذا جهت مشاهده دروس، در هر مکان و موقعیتی، کافی است که از طریق هرنوع دستگاه هوشمند خود، به شبکه اینترنت اتصال پیدا نموده و به سامانه دوره های آزاد به نشانیhttp://lms.2noor.irمراجعه نمایید.
 3. برای راهنمای ثبت نام در سامانه آموزش مجازی  کلیک کنید و فایل pdf آموزشی را مشاهده و دانلود کنید «راهنمای عضویت در سامانه»

 4. برای راهنمای ثبت نام در دروس و پرداخت شهریه کلیک کنید و فایل pdf آموزشی را مشاهده کنید  «راهنمای ثبت نام در دروس و پرداخت شهریه»

 5. داوطلبان متقاضی سایر رشته های الهیات، نیز می توانند از بسته های دوره آمادگی ارشد استفاده نمایند.
 6. طول دوره آمادگی ارشد ۳ ماه  است و افراد شرکت کننده به محض ثبت نام، می توانند به محتوای آموزشی دروس دسترسی پیدا کنند.
 7. توصیه می شود با  برنامه ریزی دقیق، نسبت به مشاهده دروس خود اهتمام ورزیده و از به تعویق انداختن مشاهده جلسات به روزهای پایانی دوره جدا خودداری نمایید.
 8. این دوره در قالب پنج بسته، صرف، نحو، علوم حدیث، علوم قرآن، تفسیر ارائه می گردد.
 9. آزمون های آزمایشی شامل: آزمون های هماهنگ مرحله ای(۲ آزمون) و آزمون جامع (پایان دوره) به صورت غیرحضوری و اینترنتی برگزار می شود

۲- برنامه ها و خدمات آموزشی دوره

 • ارائه محتوای آموزشی در قالب جلسات مشاهده دروس؛
 • برگزاری جلسات رفع اشکال آنلاین توسط اساتید ارائه دروس
 • برگزاری ۲ آزمون هماهنگ مرحله ای، از تمامی دروس و سرفصل های تعیین شده؛ به منظور ارزیابی سطح علمی داوطلبان
 • برگزاری آزمون جامع از کل سرفصل های دروس دوره، مشابه با آزمون سراسری سازمان سنجش  به صورت غیرحضوری؛

ج) ثبت نام و پرداخت هزینه دوره

داوطلبان شرکت در این دوره می توانند برای تکمیل فرم ثبت نام از تاریخ اول مرداد ماه ۱۳۹۸به آدرسhttp://lms.2noor.irمراجعه و ثبت نام نمایند. بعد از پرداخت الکترونیکی هزینه دوره، جلسات مشاهده دروس و فعالیت های ذیل هر درس، در میزکار داوطلبان فعال می شود.

تذکر: به داوطلبان عزیز توصیه می شود به هنگام تکمیل اطلاعات شخصی در فرم ثبت نام دوره، دقت نظر لازم را داشته باشند. این مرکز در خصوص درج نادرست اطلاعات شخصی تعهدی نخواهد داشت و کلیه مسئولیت های ناشی از آن متوجه داوطلب خواهد بود.

داوطلبان در صورت تمایل می توانند جهت تهیه منابع فرعی و جانبی از قبیل جزوات و کتاب های منابع آزمون به سامانه فروشگاه الکترونیکی مرکز به آدرس http://2noor-reg.ir/form5/ مراجعه نموده و یا با شماره ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۱۰ و ۱۱۴ تماس حاصل نمایند و بعد از پرداخت هزینه لازم، منابع درخواستی را دریافت کنند.

 1. هزینه شرکت در دوره

شرح هزینه های خدمات ارائه شده در این دوره در جدول زیر آورده شده است:

تذکر۱ : در صورت انتخاب هریک از بسته های آموزشی، شرکت در آزمون های آن به صورت رایگان خواهد بود.

تذکر۲ : در صورت انتخاب بسته کامل آمادگی ارشد، ۳۰ درصد تخفیف به کل دوره تعلق می گیرد.

تذکر۳ : از داوطلبان عزیز تقاضا می شود قبل از پرداخت الکترونیکی شهریه، نسبت به انتخاب و خرید دوره مورد نظر خود، اطمینان اطمینان حاصل نمایید. امکان بازپرداخت وجه واریزی وجود ندارد.

تذکر۴:هیچ کس غیر از ثبت نام کننده حق استفاده و مشاهده و استماع از دروس را شرعا ندارد.

تذکر۵ : با توجه به اینکه تقریبا کمتر از ۸ماه تا زمان آزمون سراسری کارشناسی ارشد باقی مانده است، سعی کنید با یک زمانبندی دقیق و با توجه به نیاز خود، نسبت به خرید بسته های آموزشی این دوره اقدام نمایید. موسسه هیچگونه مسئولیتی در خصوص عدم هماهنگی زمانبندی شما عزیزان با برنامه های آموزشی دوره را ندارد.

برای ثبت نام آنلاین آموزش مجازی کلاس‌های آمادگی کارشناسی و کارشناسی ارشد به لینک زیر مراجعه کنید : http://2noor-reg.ir/form4/

 1. هزینه منابع دوره (۱۳جزوه به شرح ذیل)

همانطور که ذکر شد، داوطلبان شرکت در دوره آمادگی آزمون کارشناسی ارشد ، می توانند منابع این دوره را به صورت مجزا از فروشگاه الکترونیکی خریداری نمایند. فروش و ارائه این منابع در اختیار فروشگاه می باشد. شرح هزینه های خرید منابع این دوره در جدول زیر آمده است:

د) ارتباط باما

_ شرکت کنندگان در این دوره می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا رفع هرگونه ابهام، از طریق ارسال نامه به پست الکترونیکی qurannahj96@gmail.com یا تماس با شماره تلفن ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰  داخلی ۱۴۱ و یا شماره همراه ۰۹۱۲۱۵۱۱۹۷۳ با پشتیبانی دوره آمادگی ارشد در ارتباط باشند.

_ جهت ارتباط با فروشگاه الکترونیکی مرکز به آدرس www.2noor.com مراجعه نموده و یابا شماره ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۱۰ تماس حاصل نمایید.

و) یادآوری

باید توجه داشت که آنچه در این دوره ارائه می شود صرفا بیان و مرور اهم نکات هریک از مواد درسی با نگاه به آزمون های سال های گذشته است. طبعا باتوجه به فرصت محدود دوره، امکان تدریس تفصیلی کل سرفصل ها و عناوین درسی وجود ندارد؛ البته تلاش خواهد شد در هر درس منابع آموزشی مرتبط، چکیده ها و جلسات متنوع آموزشی و رفع اشکال در اختیار داوطلبان قرار بگیرد.

امید است این دوره بتواند با همراهی و تلاش اساتید و شرکت کنندگان، نقش موثری در آمادگی هرچه بیشتر شما داوطلبان گرامی داشته و زمینه ادامه تحصیل و آشنایی بیش از پیش شما را با معارف الهی فراهم آورد. پیش بینی و امید ما این است که با درخشش و کسب رتبه های برتر توسط شرکت کنندگان در این دوره، ضمن به ثمر نشستن تلاش خدمتگزاران مرکز آموزش الکترونیکی، اثربخشی این شیوه آموزشی بر همگان ثابت شود.

برای راهنمای ثبت نام در سامانه آموزش مجازی  کلیک کنید و فایل pdf آموزشی را مشاهده و دانلود کنید «راهنمای عضویت در سامانه»

برای راهنمای ثبت نام در دروس و پرداخت شهریه کلیک کنید و فایل pdf آموزشی را مشاهده کنید  «راهنمای ثبت نام در دروس و پرداخت شهریه»

کانال آموزش مجازی آمادگی کارشناسی و کارشناسی  ارشد amozeshe_majazi@

معاونت آموزشی موسسه قرآن و نهج البلاغه

مرکز آموزش علوم قرآن و حدیث

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید