ثبت نام آنلاین

ثبت نام آنلاین شروع شد

یکی از چیز هایی که می تواند تدبر در قرآن را، به ما ارزانی بدارد، حفظ قرآن است. ما حافظ قرآن کم داریم. من قبلاً گفتم که در کشور ما حداقل باید یک میلیون نفر حافظ قرآن باشند، حالا که یک میلیون عدد کمی است نسبت به این جمعیتی که ما داریم. حالا چون دوستان الحمد لله یک مقدماتی فراهم کرده اند، ما هم امیدمان بیشتر شده و به جای یک میلیون می گوییم ان شاء الله ما باید ده میلیون نفر حافظ قرآن داشته باشیم.  (مقام معظم رهبری)

مؤسسه قرآن و نهج البلاغه با تنوع فعالیت های قرآنی و حدیثی در گستره ملی مشغول به فعالیت آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و ترویجی است. با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و تأکید ایشان بر فراگیری صحیح قرائت و حفظ 10 میلیون نفری قرآن کریم در میان آحاد جامعه، و همچنین گسترش فراگیری آموزش قرائت و حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه به صورت آنلاین و غیر حضوری “تلفنی”، موسسه قرآن و نهج البلاغه دوره های ذیل را طراحی کرده است

icon-tikعلاقه مندان برای آشنایی بیشتر با دوره ها و همچنین ثبت نام اینترنتی می توانند تب های زیر  کلیک کرده و به صفحه مورد نظر هدایت شوند. در صورت تمایل جهت پیش ثبت نام در دوره ها  اینجا کلیک  کنید.

رزرو رایگان کلاسها و دوره ها

کانال های ما در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان کلاسهای مجازی