اسامی برگزیدگان نهایی آزمون سراسری قرآن و عترت سال ۱۳۹۸ اعلام شد

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print
 

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین محمد علی خسروی مدیرکل دفتر آموزش و توسعه مشارکت ها از اهدای جوایز به برگزیدگان آزمون سراسری قرآن و عترت در سال ۹۸ خبر داد و گفت: مجموع مبالغ اهدایی به این برگزیدگان ، شش میلیارد و ششصد و سی و نه میلیون ریال است.

وی با اشاره به اهدای جوایز به بیش از چهار هزار و سیصد نفر از برگزیدگان آزمون سراسری قرآن و عترت در سال ۹۸ گفت : از این تعداد ۱۷۷۶ نفر قبول شده در رشته حفظ کل و همچنین ۵۱۹ نفر که در رشته های کتبی آزمون حائز امتیاز ۱۰۰ شده اند، مشمول جایزه بدون قرعه کشی شده و به ۲۰۱۲ نفر از قبول شدگان در سایر رشته های آزمون نیز به قید قرعه جایزه تعلق گرفته است.

مدیرکل دفتر آموزش و توسعه مشارکتها تاکید کرد : 

به جهت اهمیت ویژه رشته حفظ کل قرآن کریم مقرر شد برای ۱۳ نفری که حائز امتیاز ۱۰۰ در رشته حفظ کل شده اند، به هر نفر پنج میلیون ریال اهدا و به بقیه قبول شدگان این رشته نیز به هر نفر دو میلیون ریال و در مجموع، مبلغ سه میلیارد و پانصد و هشتاد و نه میلیون ریال اهدا گردد.

 همچنین به همه قبول شدگان سایر رشته های کتبی آزمون که حائز امتیاز ۱۰۰ شده اند، به هر نفر دو میلیون ریال و در کل مبلغ یک میلیارد و ۳۸ میلیون ریال اهدا می گردد.

ضمناً به جهت تشویق سایر شرکت کنندگان در آزمون، به ۲۰۱۲ نفر از قبول شدگان آزمون به قید قرعه به هر نفر یک میلیون ریال و در مجموع دو میلیارد و دوازده هزار ریال اهدا می شود.

 جدول اسامی برگزیدگان هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در سال ۹۸ به شرح زیر است:

۹۷۰۹۵۲_orig

بازدیدها: 326

کانالهای ما را درشبکه های اجتماعی