برگزاری دوره فشرده تست زنی کنکور کارشناسی و  ارشد ویژه حافظان از 19 تا 23 تیر ماه 1399

برگزاری دوره فشرده تست زنی کنکور کارشناسی و  ارشد ویژه حافظان از 19 تا 23 تیر ماه 1399

 

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه  حجت الاسلام رضا زاده مدیر عامل موسسه قرآن و نهج البلاغه از برگزاری دوره فشرده 5 روزه تست زنی کنکور کارشناسی ارشد ویژه حافظان قرآن کریم خبر داد/ آقای رضا زاده گفت : باتوجه به برگزاری آزمون درجه 3  تخصصی در 26 تیرماه  و برگزاری آزمون کنکورکارشناسی ارشد در دوم و سوم مرداد ماه  موسسه قرآن و نهج البلاغه  تصمیم گرفته است برای آمادگی بیشتر کسانی که در این دو آزمون ثبت نام کرده اند کلاسهای حضوری فشرده در رشته علوم قرآن و حدیث برگزارکند تا حافظان قرآن کریم با تست های کاربردی به صورت تشریحی آشنا شوند.

مدیر عامل موسسه قرآن و نهج البلاغه گفت : در این دوره آموزشی تست های کاربردی دروس حدیث ، تفسیر و علوم قرآن و ادبیات عرب که شامل صرف و نحو و فن ترجمه می باشد با فراگیران کار  می گردد.

این کلاسها صبحها از ساعت 8 تا 12 و بعد از ظهر ها از ساعت 15 تا 19 جمعا 40 ساعت آموز ش برگزار می شود.

در روزهای پنج شنبه و جمعه 19 و 20 تیر ماه 99 دروس حدیث و تفسیر و شنبه و یکشنبه دروس صرف و نحو و فن ترجمه تدریس می شود.ودر روز پایانی تست های کاربردی علوم قرآن تدریس می شود .

شایان ذکر است آن دسته از کسانی  که آمادگی شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند می توانند در دوره مجازی از طریق سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه به آدرس : http://lms.2noor.ir/ از دروس ضبط شده استفاده کنند ، همچنین موسسه می تواند با درخواست متقاضیان دی وی دی 21 جلسه تست تشریحی همه دروس را برای آنان ارسال نماید.

علاقهمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن :02537745480 داخلی 110و122و141 تماس گرفته و یا با همراه 09121511973 تماس حاصل نمایند.

 

برچسب ها:

کلاس های مجازی آمادگی کنکور ارشد،دوره های تست زنی کنکور کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حدیث،
دوره های تست زنی کنکور ارشد علوم قرآن،کلاس های کنکور ارشد علوم قرآن،دوره های مجازی ارشد علوم قرآن
دوره های مجازی تست زنی کنکور ارشد علوم قرآن،کلاس های غیرحضوری کنکور ارشد علوم قرآن
کلاس های کنکور موسسه قرآن و نهج البلاغه،کلاس های تست زنی رشته علوم قرآن وحدیث،کلاس های مجازی آمادگی کنکور کارشناسی ارشد،کلاسهای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد،کلاس های حضوری آمادگی کنکور کارشناسی ارشد

 

کانال های ما در شبکه های اجتماعی

مشاوره رایگان کلاسهای مجازی