ثبت نام اینترنتی دوره های آموزشی صوت و لحن ، تجوید و روانخوانی آغاز شد

مدرسه مجازی هنر تلاوت قران کریم

به گزارش روابط عمومی مؤسسه قرآن و نهج البلاغه حجت الاسلام رضا زاده جویباری از برگزاری دوره های آموزشی صوت و لحن ، تجوید و روخوانی و روانخوانی به صورت مجازی و آنلاین از سوی مؤسسه قرآن و نهج البلاغه قم  خبر داد.

 مدیر عامل مؤسسه قرآن  و نهج البلاغه ضمن بیان این خبر گفت : با توجه به شیوع روز افزون کرونا و لزوم حفظ سلامت آحاد جامعه رویکرد مؤسسه به برگزاری دوره های مجازی تقویت گردیده از این رو در ماه های گذشته دوره های آموزش صوت و لحن و تجوید را به صورت آنلاین شروع کرده و هم اکنون نیز در حال برگزاری است .

حجت الاسلام رضا زاده ، به توجه و علاقه مردم به فراگیری قرائت و تجوید قرآن کریم اشاره کرده و با توجه به لزوم برگزاری این دوره های آموزشی از ثبت نام دوره جدید از 21/4/1399 به صورت اینترنتی خبر داده است .

وی با بیان اینکه این آموزش ها به روش نوین و با سبک جدید تدریس می شود ، خاطر نشان کرد،علاقه مندان برای ثبت نام به  آدرس  https://www.2noor.com/shop/form-01/  مراجعه و یا با تلفن 02537745480 داخلی 110  و 141 تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است تاکنون 20 دوره از دوره های مجازی ، روانخوانی ، صوت و لحن و تجوید با همکاری مؤسسات قرآنی از سوی  مؤسسه قرآن و نهج البلاغه  توسط استاد مجتبی شعاعی برگزار شده  و در حال حاضر نیز علاوه بر علاقه مندان داخل کشور کلاسهای خصوصی و عمومی به صورت آنلاین برای تعدادی از علاقه مندان کشور های استرالیا ، انگلیس ، نروژ  و آلمان در حال برگزاری است .

 برچسب ها :
مدرسه هنر تلاوت،مدرسه مجازی هنر تلاوت،آموزش مجازی قرآن کریم،آموزش تجوید،آموزش روخوانی،آموزش روانخوانی
آموزش صوت و لحن،آموزش قرائت قرآن کریم،آموزش آنلاین تجوید،آموزش آنلاین روخوانی،آموزش آنلاین صوت و لحن،آموزش آنلاین قرائت قرآن کریم،آموزش غیرحضوری قرآن کریم،آموزش غیرحضوری تجوید،آموزش غیرحضوری روخوانی،آموزش غیرحضوری صوت و لحن،آموزش غیر حضوری قرائت قرآن،کلاس های مجازی تجوید،دوره های مجازی تجوید،کلاس های مجازی روخوانی،دوره های مجازی روخوانی،کلاس های مجازی صوت و لحن،دوره های مجازی صوت و لحن،کلاس های مجازی قرآئت قرآن،دوره های مجازی قرائت قرآن،سبک های نوین آموزش قرآن
آموزش قرآن به سبک جدید،موسسه قرآن و نهج البلاغه،دوره های آنلاین موسسه قرآن و نهج البلاغه،کلاس های مجازی موسسه قرآن و نهج البلاغه

کانال های ما در شبکه های اجتماعی