راه‌اندازی فاز اول «پایگاه آموزش مجازی قرآن» در سال جاری

مهدی قره‌شیخلو، رئیس سازمان دارالقرآن ‌الکریم، با اشاره به مهم‌ترین برنامه معاونت آموزش این سازمان اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که در معاونت آموزش پیگیری می‌‌شود، ایجاد «پایگاه آموزش مجازی قرآن» است. با تحقق این امر، می‌توانیم همه کاربران را در سطوح مختلف به شیوه مجازی آموزش دهیم.


وی افزود: راه‌اندازی مرکز مجازی آموزش قرآن کار دشواری است و باید کارشناسی شود تا بتوانیم محتوای مناسبی را در این پایگاه ارائه دهیم.


رئیس سازمان دارالقرآن ‌الکریم تصریح کرد: راه‌اندازی مرکز مجازی آموزش قرآن، بسیار می‌تواند به مردم کمک کند زیرا به واسطه استفاده از این تکنولوژی ارتباطشان با قرآن بیشتر می‌شود.


وی بیان کرد: این پایگاه مجازی علاوه بر آموزش مجازی قرآن، موضوعات مختلفی همچون سبک زندگی با استفاده از مضامین قرآنی را در خود جای خواهد داد تا کاربران با استفاده از این مفاهیم قرآنی، بتوانند سبک زندگی مناسبی را در زندگی بهره‌مند شوند.


قره‌شیخلو اظهار کرد: راه‌اندازی پایگاه آموزش مجازی قرآن را فازبندی کرده‌ایم و فاز اول این پایگاه تا پایان سال 92 راه‌اندازی خواهد شد. این امر اعتبارات خاص خود را دارد و امیدواریم به زودی این امر را محقق سازیم.


: iqna

کانال های ما در شبکه های اجتماعی