دعوت از چهره های حوزوی ودانشگاهی برای حضور در همایش پژوهش های قرآنی

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

مسئول کمیته همایش پژوهش های قرآنی سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: از ۲۰ مرکز حوزوی و دانشگاهی و بیش از ۳۶ تن از علما و مراجع عظام تقلید برای حضور در همایش بین المللی پژوهش های قرآنی دعوت به عمل آمده است. 
حجت الاسلام دکتر اکبری مسئول کمیته بخش همایش پژوهش های قرآنی سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری این دوره از مسابقات با اشاره به اینکه مسابقات قرآنی با سایر رقابت ها غیر قرآنی متفاوت است ، افزود : باید در هر مسابقه قرآنی ، شأن و جایگاه قرآن کریم رعایت و حفظ شود و ما در بخش پژوهش های قرآنی این مهم را پیگیری می کنیم. وی خاطر نشان کرد :تا کنون چندین جلسه در کمیته علمی برگزار شده و محورها و موضوعات همایش با حضور اساتید و نخبگان علمی و دینی مورد بررسی قرار گرفته است.
 


معاون پژوهش دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از توزیع پوستر مسابقات در ۱۱۰۵ مرکز حوزوی و دانشگاهی خبر داد و تصریح کرد : در فضای مجازی ، دانشگاه های مهم و اثر گذار همچون دانشگاه رضوی ، امام صادق (ع) ، حوزه علمیه قم این کار انجام شده و از ۲۰ مرکز مهم حوزوی و دانشگاه برای ارائه پیشنهادات و نظرات اساتید و نخبگان دعوت شده است .حجت الاسلام اکبری از پیگیری اخذ مجوز مجله علمی و پژوهشی برای بخشی پژوهش های مسابقات بین المللی قرآن کریم خبر داد و گفت : برای جلب مشارکت و حضور فعال دانشگاه ها و مؤسسات علمی خارج از کشور نیز اقدامات و پیگیری های لازم صورت گرفته است. وی همچنین پیشنهاد چاپ مقالات همایش پژوهش های قرآنی به ۵ زبان در فضای مجازی و پرتال دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم را ارائه کرد.


: shabestan.ir

بازدیدها: 0

کانالهای ما را درشبکه های اجتماعی