بررسی ادغام اتحادیه تشکل‌های قرآنی با اتحادیه موسسات مردمی در مجمع سالانه این اتحادیه

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور، با اشاره به برگزاری مجمع سالیانه این اتحادیه، گفت: زمان برگزاری این مجمع که به صورت سالیانه برگزار می‌شود، روز ۱۴ تیرماه تعیین شده است.


وی در ادامه با اشاره به این که این مجمع یک روزه خواهد بود، افزود: این مجمع با حضور نمایندگان بیش از ۲۵۰ موسسه عضو در اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور، برگزار می‌شود.


محمدی در ادامه به دستور کارهای این مجمع اشاره و تصریح کرد: بحث در مورد تغییر متن اسا‌سنامه اتحادیه، تصویب ترازنامه اتحادیه در سال ۱۳۹۱، بحث و بررسی ادغام اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور با اتحادیه موسسات مردمی و بررسی اتحادیه‌های استانی از جمله مواردی است که در این مجمع به آن پرداخته می‌شود.


مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور در ادامه اظهار کرد: در خلال برگزاری این مجمع برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته‌ایم، اما هنوز اجرای آنها قطعی نشده است و پس از قطعی شدن در هفته آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.


وی با تأکید بر برگزاری این مجمع در اردوگاه شهید باهنر، خاطرنشان کرد: موسسات در روز ۱۵ و ۱۶ تیرماه به عنوان مدعو در همایش سراسری مدیران موسسات قرآنی کشور که با همکاری اتحادیه تشکل‌های قرآنی و معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.


گفتنی است، این مجمع یک روزه است و پس از پایان آن حاضران برای افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به مصلی منتقل می‌شوند.


یادآور می‌شود، اردوگاه شهید باهنر واقع در قیطریه، نرسیده به پارک جمشیدیه است.


: iqna

بازدیدها: 1

کانالهای ما را درشبکه های اجتماعی