کارگاه «هنر تلاوت قرآن» 21 آبان در فرهنگ‌سرای قرآن برگزار می‌شود

در راستای ارتقاء سطح تلاوت قاریان قرآن کریم فرهنگ‌سرای قرآن اقدام به برگزاری کارگاه «هنر تلاوت قرآن کریم» با حضور احمد ابوالقاسمی، قاری بین‌المللی کشورمان کرده است.
بنابر این گزارش، این کارگاه قرآنی ویژه قاریان سراسر کشور؛ این هفته سه‌شنبه، 21 آبان‌ماه ساعت 16:30 عصر در سالن شهید محمدی این فرهنگ‌سرا برگزار می‌شود.
کارگاه هنر تلاوت قرآن کریم بیش از شش سال است که با حضور استاد و قاری بین‌المللی کشورمان «احمد ابوالقاسمی» در فرهنگ‌سرای قرآن برگزار می‌شود و قاریان مشتاقی که با اصول اولیه تلاوت قرآن کریم آشنا هستند، به صورت تخصصی آموزش و تعلیم می‌دهد.
همچنین نمایشگاه «عکس‌عاشورا» از کارهای عباس فصیحی از تاریخ، 18 تا 21 آبان‌ماه در نگارخانه هدی فرهنگ‌سرای قرآن برپا شده و از ساعت 9 صبح تا 17 آماده بازدید علاقه‌مندان است.
این گزارش حاکی است، مراسم سخنرانی سوگواری سرور سالار شهیدان ابا عبدالله حسین(ع) با عنوان «مبانی نهضت عاشورا در قرآن» از 18 آبان‌ماه آغاز شده و تا 21 این ماه ادامه دارد، این مراسم در ساعت 12:30 در فرهنگ‌سرای قرآن برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه‌ها می‌توانند به فرهنگ‌سرای قرآن واقع در خیابان قزوین، نرسیده به میدان شمشیری، نبش خیابان شهید کاظمی مراجعه کنند.


: iqna

کانال های ما در شبکه های اجتماعی