مسابقه پیامکی جشنواره ملی ملکوت آغاز شد

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

ثبت‌نام مسابقه جشنواره ملی ملکوت در بخش پیامکی از روز چهارشنبه ۱۳ آذر ماه جاری در سراسر کشور آغاز شد و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق خط ایرانسل با ارسال یک پیامک خالی به شماره 84812 در این مسابقه ثبت‌نام کنند.


بر اساس این گزارش، به صورت روزانه دو پیامک برای شرکت‌کنندگان در این مسابقه فرستاده خواهد شد که این پیامک‌ها شامل جملاتی به منظور راهنمایی شرکت‌کنندگان برای پاسخ به سؤالات و متن سؤالات است، شرکت‌کنندگان به منظور آشنایی با پاسخ‌های مشروح و دیگر نکات می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی www.malakoot.org   مراجعه کنند.


همچنین آن دسته از علاقه‌مندان که خط ایرانسل ندارند، می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی این جشنواره به «قسمت پیامکی» مراجعه و پرسش‌ها و نکات کلیدی مربوط به پاسخ‌های مسابقه را مشاهده کنند.


به گزارش فارس،‌ جشنواره ملی ملکوت در بخش‌های مکاتبه‌ای، پیامکی، اینترنتی، خلاصه‌نویسی، مقاله‌نویسی با رویکرد علمی پژوهشی و پوستر مقاله، وبلاگ‌نویسی، نشریه الکترونیکی، سلسله نشست‌های تخصصی و گفت‌و‌گوی قرآنی برگزار می‌شود.


بخش پیامکی این مسابقه تکمیل‌کننده سایر بخش‌های جشنواره ملی ملکوت است و نیاز به مطالعه تمام کتاب نیست، اما پیشنهاد می‌شود تمامی شرکت‌کنندگان برای آشنایی بیشتر با مباحث مطرح شده، کتاب صورت و سیرت انسان در قرآن را مطالعه کنند.


۲ خودروی تیبا، ۱۲ سکه بهار آزادی، چندین دستگاه تبلت و گوشی تلفن همراه، دو کمک هزینه تحصیلات تکمیلی، حمایت از ۱۲ طرح پژوهشی و اختراعی و چاپ دو عنوان رساله سطح دکتری و کارشناسی ارشد از جوایز این جشنواره است.


جشنواره ملی ملکوت توسط سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور با همکاری بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسراء از اول مهر‌ماه سال جاری و همزمان با بازگشایی دانشگاه‌ها و مؤسسات مراکز عالی در قالب مسابقه‌های اینترنتی، مکاتبه‌ای و پیامکی در سراسر کشور آغاز شد.


مهلت شرکت در بخش‌های مختلف جشنواره تا پایان دی‌ماه سال جاری است و مراسم پایانی جشنواره ملی ملکوت در دهه اول اسفند‌ماه ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد.


: farsnews

بازدیدها: 13

کانالهای ما را درشبکه های اجتماعی