ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

آغاز ثبت‌نام پانزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از اول تا۳۰ بهمن‌

اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن

آغاز ثبت‌نام پانزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از اول تا ۳۰ بهمن‌

 

ثبت نام اولین مرحله پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از سه‌‎شنبه، اول بهمن‌ سال جاری، از سوی سازمان دارالقرآن الکریم، آغاز شد. مهلت ثبت نام در این آزمون تخصصی تا پایان وقت اداری روز ۳۰ بهمن‌ماه خواهد بود.

حافظان می‌توانند در تاریخ اعلام شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الکریم (پایگاه تلاوت) مراجعه کنند و برای دریافت مدارک تخصصی درجه یک تا پنج حفظ قرآن، در آزمون‌های رشته‌های حفظ ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن ثبت‌نام کنند.

مقرر شده بود تا مرحله اول پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ طی اردیبهشت‌ماه سال ۹۹ برگزار شود که زمان آن به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان و نیز امتحانات دانش‌آموزان، تغییر کرد. محمد رمضانی‌فرد، کارشناس دبیرخانه ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ سازمان دارالقرآن در این رابطه اظهار کرد: مرحله اول پانزدهمین آزمون تخصصی اعطای مدرک به حفاظ قرآن ۲۲ فروردین‌ماه ۹۹ رأس ساعت ۱۵ به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. ۸۰ درصد از آزمون مرحله اول مربوط به ترجمه آیات و ۲۰ درصد آن نیز حسن حفظ است.

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت‌نام‌کنندگان در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۷ اسفندماه در نظر گرفته شده است و ثبت‌نام‌کنندگان در این آزمون می‌توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از ۱۶ تا ۲۱ فروردین‌ سال ۹۹ به سایت تلاوت مراجعه کنند.

 

نتایج این مرحله از آزمون ۲۴ خردادماه سال آتی از طریق سایت تلاوت منتشر می‌شود.

 

قابل توجه حافظان قرآن کریم که مایل به اخذ لیسانس دروس دانشگاهی از وزارت علوم هستند.

 

به موارد زیر توجه نمایند:

 

1-ثبت نام در سایت تلاوت در پانزدهمین دوره آزمونهای ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی درجه ۳ به حافظان کل قرآن کریم تا ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ انجام شود .

۲- افرادی که در کنکور فروردین  سال ۹۹ در آزمون ورودی کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش ثبت نام کرده اند ، در صورتی که مدرک درجه ۳ را ندارند حتما تا ۳۰ بهمن ۹۸ ثبت نام خود رادر سایت تلاوت به آدرسhttp://telavat.com  انجام دهند.

۳- افرادی که در فروردین سال ۹۹ در آزمون کارشناسی ارشد تمایل به اخذ لیسانس دارند حتما تا ۳۰ بهمن ۹۸ در آزمون پانزدهمین  دوره اعطای مدرک تخصصی (درجه۳) ثبت نام نمایند، چون در سال ۹۹ بدون داشتن مدرک درجه ۳ (حفظ کل شفاعی) نمیتوانید لیسانس رسمی دانشگاه را دریافت کنید.

 

4- افرادی که نیاز به منابع آزمون کنکور ارشد (۱۳جزوه و کتاب) ویژه اخذ لیسانس دروس دانشگاهس را دارند می توانند  برای تهیه جزوات با تلفن ۰۹۱۲۱۵۱۱۹۷۳ و یا با شماره  تلفن ۰۲۵۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۱۰و ۱۱۴و ۱۴۱ تماس حاصل نمایند.

 

5-افرادی که علاوه بر تهیه منابع دروس دانشگاهی (۱۳جزوه و کتاب) تمایل به گوش دادن دروس مجازی آمادگی کنکور  کارشناسی ارشد(علوم قرآن و حدیث) (جلسات اول هر درس رایگان)و آموزش تست زنی کلیه دروس در سایت www.lms.2noor.irثبت نام و دروس را مشاهده نمایند.

 موسسه قرآن و نهج البلاغه کلاسهای فشرده آمادگی کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد را  از تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ تا ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ در موسسه قرآن و نهج البلاغه قم برگزار میکند.شایان ذکر است این کلاسها صبحها از ساعت ۸ تا ۱۲ و بعد از ظهر ها از ساعت ۱۵ تا۱۹ جمعا ۷۲ ساعت آموزش برگزار می شود .

 

هزینه دوره ۶۰۰/۰۰۰ هزار تومان می باشدبرای  افراد شهرستانی اسکان و غذا ذر نظر گرفته شده که هزینه آن جداگانه دریافت می شود.

 

علاقه مندان به شرکت در دوره مذکور مبلغ مورد نظر را به کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۶۰۹۱۳۷۲۹ بانک ملت به نام موسسه قرآن و نهج البلاغه وایز کرده و به موسسه اطلاع داده دهند.

 

تلفن موسسه ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی۱۱۰،۱۴۱

 

تلگرام ،ایتا، سروش:۰۹۹۰۴۵۷۱۵۲۴

 

همچنین برای آزمون پانزدهمین دوره اعطای مدرک تخصصی از ۷ تا ۹ اسفند ماه کلاس فشرده ۳ روزه (فهم کاربردی ترجمه قرآن)برگزار میشود.

 

هزینه آموزش آن ۲۵۰/۰۰۰ هزار تومان است برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۰۹۱۲۱۵۱۱۹۷۳ تماس حاصل شود.

 

 

 طبق اطلاعیه  سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درخصوص اعلام مهلت مجدد برای مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹، ترتیبی اتخاذ گردیده که در بازه زمانی  (۹۸/۱۱/۱۴ لغایت ۹۸/۱۱/۱۶)داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نگردیده‌اندنیز بتوانندنسبت به ثبت‌نام در سایت www.sanjesh.org اقدام نمایند.

 

 راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ( ویژه حافظان قرآن )

لینک سایت تلاوت:http://telavat.com

نشانی : خیابان حافظ، پائین تر از خیابان آیت الله طالقانی، خیابان رشت، پلاک ۳۹، سازمان دارالقرآن الکریم
کد پستی : ۱۵۹۱۸۱۸۵۱۱
پست الکترونیک سایت تلاوت :IT@Telavat.com

شماره های تماس سازمان :

دفتر رئیس سازمان

۰۲۱-۶۶۹۵۶۱۱۳

روابط عمومی سازمان

۰۲۱-۶۶۹۵۶۱۱۷

دبیرخانه اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم

۰۲۱-۶۶۹۵۶۰۶۸

اداره ارتباطات و امور استانها

۰۲۱-۶۶۹۵۵۹۱۳

معاونت آموزش و پژوهش

۰۲۱-۶۶۹۵۶۱۷۹

معاونت نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم

۰۲۱-۶۶۹۵۵۹۹۷

امور مؤسسات

۰۲۱-۶۶۹۵۵۹۱۸-۶۶۹۵۵۹۶۲

دبیرخانه سازمان

۰۲۱-۶۶۹۵۵۹۴۲

نمابر دبیرخانه

۰۲۱-۶۶۹۵۵۹۷۹

فروشگاه محصولات قرآنی بصائر

۰۲۱-۶۶۹۵۶۲۰۱

فناوری اطلاعات و مدیریت سایت

۰۲۱-۶۶۹۵۶۰۴۷

سامانه پیام کوتاه : ۲۰۰۰۹۵۱۷

ثبت نام در پانزدهمین دوره آزمونهای ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم

جدول زمانبندی پانزدهمین دوره آزمونهای ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم

ضوابط ثبت نام و آزمونها

نمونه سؤالات سالهای گذشته

کلید و سؤالات آزمون مرحله اول سال ۱۳۹۸

کلید و سؤالات آزمون مرحله سوم سال ۱۳۹۸

 

 

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید