ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

سخنرانی های کوبنده ی «امام خمینی (رحمة الله علیه)» علیه «اسرائیل»

سخنرانی های کوبنده ی «امام خمینی (رحمة الله علیه)» علیه «شاه» و «اسرائیل» در عصر عاشورای 13 خرداد سال 1342 هجری شمسی (1963 میلادی)، سرآغاز قیام بزرگ 15 خرداد همان سال و نیز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 هجری شمسی (1978 میلادی) بود.

 

بعد از نطق تاریخی مذکور که نشان از درایت امام خمینی (رحمة الله علیه) در شناختن دشمنان اسلام و ایران داشت و حاکی از شناخت ایشان از « فراماسونری دجال » و رابطه ی پنهانی این تشکیلات شیطانی با رژیم شاه بود، رژیم شاه امام خمینی را در سحرگاه 15 خرداد 1342 شمسی دستگیر کرد و ایشان را به تهران برد.(250)

 

با انتشار خبر دستگیری امام خمینی (رحمة الله علیه)، مردم مسلمان ایران در 15 خرداد سال 1342 هجری در شهرهای مختلف ایران اعم از قم، تهران، ورامین، مشهد، شیراز و… قیام کردند که این قیام توسط رژیم منحوس پهلوی و با همکاری سازمان های جاسوسی آمریکا و اسرائیل سرکوب گردید.(251)

 

امام خمینی (رحمة الله علیه) در فروردین 1343 هجری شمسی از زندان آزاد شدند که متعاقب آن جشن و شادمانی سراسر ایران را فرا گرفت.(252) اما امام خمینی (رحمة الله علیه) بر اجرای وظیفه ی الهی که بر دوششان سنگینی می کرد، مصر بودند. در 4 آبان سال 1343 هجری شمسی امام خمینی (رحمة الله علیه) سخنرانی تاریخی ایراد کردند که این بار نیز « قلب فراماسونری دجال» یعنی «اسرائیل» و «مهمترین بازوی فراماسونری دجال » یعنی «آمریکا» را مورد هدف قرار دادند:(253)

 

«دنیا بـدانـد که هر گرفـتارى اى کـه ملـت ایـران و مـلـل مسلمیـن دارنـد از اجـانب اسـت، از آمـریکاست، ملـل اسلام از اجـانب عموماً و از آمـریکـا خصوصاً متنفــر است… آمـریکـاست که از اسـرائیل و هـواداران آن پشتیبـانـى مـى کنـد</B& gt;. آمریکاست که به اسرائیل قـدرت مـى دهـد که اعراب مسلـم را آواره کند.»

 

این تیزبینی و بصیرت امام خمینی (رحمة الله علیه) واقعاً اعجاب آور است و نشان از تأییدات الهی ایشان دارد. چرا که در شرایطی که هنوز یک انقلاب نوپا است، هیچ رهبر انقلابی این ریسک و خطر را نمی پذیرد که برای خود دشمن بیشتری بتراشد و کار را سخت تر نماید؛ اما از آن جا که اهداف امام خمینی (رحمة الله علیه) الهی بود و به واسطه ی بصیرت فوق العاده ای که خداوند به ایشان عنایت فرموده بود، امام خمینی (رحمة الله علیه) از همان ابتدای نهضت نیز دشمن اصلی یعنی «دجال آخرالزمان (فراماسونری جهانی، صهیونیسم جهانی، نظام سلطه)» را شناخته و شدیدترین مواضع را علیه آن اتخاذ نمودند.

 

به دنبال سخنرانی امام (رحمة الله علیه) در 4 آبان 1343 هجری شمسی، در 13 آبان همان سال رژیم شاه ایشان را به ترکیه تبعید کرد و دوران زندگی 14 ساله ی امام (رحمة الله علیه) در تبعید آغاز شد.(254)

 

امام خمینی (رحمة الله علیه) در تبعید نیز به نوشتن اعلامیه ها و رهبری نهضت اسلامی مردم ایران ادامه تا این که این تلاش ها حدود 14 سال بعد و در تاریخ 22 بهمن 1357 هجری شمسی ثمر داد و انقلاب اسلامی و الهی مردم ایران به پیروزی رسید.(255) به دنبال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، «فراماسونری دجال» و یارانش، از مستی حاصل از سیطره ی جهانی خود به در آمده و زنگ خطر را در گوش خود احساس کردند.

 

جالب این که یاران «دجال» حتی زودتر از خود مسلمانان به اهمیت انقلاب اسلامی ایران و تغییر معادلات جهان به دنبال این انقلاب پی بردند:

 

«موشه دایان» وزیر خارجه اسرائیل در دولت بگین درباره انقلاب اسلامی چنین اعلام کرد: «زلزله‌ای در منطقه رخ داده است و من بگین را نصیحت کردم که مسئله‌ای مهمتر از کمپ دیوید اتفاق افتاده که باید به آن بپردازیم.»(256)

 

 

 

«هنری کیسینجر» طراح معروف سیاست خارجی آمریکا در برشمردن خطراتی که منافع آمریکا در خاورمیانه را تهدید می‌کند، مهم‌ترین آنها را ناشی از انقلاب ایران دانسته است. وی در این رابطه می‌گوید: «خاورمیانه با چهار خطر روبه‌رو شد: اولی رادیکالیزم شیعه، دوم بنیادگرایی اسلامی، سوم انقلاب اسلامی ایران و چهارم شوروی.» وی در جای دیگری اضافه می‌کند: «کشورهای خلیج (فارس) با خطر مهمی که از ایران و امپریالیزم شوروی متبلور می‌شود، روبه‌رو هستند… نسبت به کشورهای خلیج (فارس) خطر مستقیم انقلاب ایران، خطر دراز مدت انقلاب جماهیر شوروی را تحت الشعاع خود قرار داده است… ایران همواره کابوس‌های اعراب را بر می ‌انگیزد. »(257)

 

 «لئونید برژنف» رئیس جمهور سابق و دبیر کل سابق حزب کمونیست شوروی نگرانی خود را از تأثیرات انقلاب ایران ابراز داشته و چنین می‌گوید: «اینک مرزهای جنوبی ما در معرض خطر مستقیم قرار دارد… در این اواخر، قوانین اسلامی در بعضی از کشورهای شرق با حرارت بسیار پاگرفته است… تجدید حیات اسلام شاید مهم‌ترین واقعه ‌ی سیاسی قرن بیستم باشد. مناطق مسلمان‌نشین شوروی که تا کنون بسیار آرام بوده‌اند، با ایران و افغانستان مرز مشترک دارند و ممکن است
شور و هیجان مذهبی انقلاب ایران از مرزها بگذرد».(258)

 

همانگونه که ملاحظه فرمودید، با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، «قلب فراماسونری دجال» یعنی «اسرائیل» و «شرق و غرب ماسونی» به رهبری «شوروی و آمریکا» همگی با هم احساس خطر کردند. آن چیزی که بین «موشه دایان» اسرائیلی، «هنری کیسینجر» آمریکایی و «لئونید برژنف» شوروی اتحاد و نقطه ی فکری مشترک ایجاد می کند، مسئله ی انقلاب اسلامی ایران و دشمنی «اعضای مختلف تشکیلات جهانی و شیطانی فراماسونری» با این انقلاب الهی است. چرا که این کشورها علیرغم درگیری هایشان بر سر به دست گیری رهبری جریان ماسونی، در عمل و در اهداف نهاییشان برای ساختن امپراطوری جهانی و شیطانی به مرکزیت «اورشلیم (بیت المقدس)» با یکدیگر اشتراک داشته و دارند و چون انقلاب اسلامی و الهی «ایران» را برخلاف انقلاب های ماسونی «هند» و «آفریقای جنوبی» و… به عنوان مهمان ناخوانده و مخالف اهداف شیطانیشان می پنداشته و می پندارند، با تمام قوا به مخالفت با آن برخاسته اند.

 

امام خمینی (رحمة الله علیه) که در آخرین روزهای عمر رژیم پهلوی، در پاسخ به خبرنگار روزنامه ی «لوموند»، یکی از دلایل دشمنی خود را با «محمدرضا شاه»، همدستی وی با «اسرائیل» عنوان کرده بودند،(259)(260) همچنین از سوی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه)
، آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس» نامگذاری شد تا مبارزه با «فراماسونری دجال (صهیونیسم، نظام سلطه)» که قلب آن در قالب «اسرائیل» مشغول اجرای نقشه های شیطانی آخرالزمانی بود، دامنه ی بین المللی و جهانی یابد.(261) بعد از انقلاب نیز پایبندی خود را به این عقیده نشان دادند؛ به نحوی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز روابط کشورمان با اسرائیل قطع شد و به جای «کنسولگری اسرائیل»، «سفارت فلسطین» تأسیس گردید.

 

امام خمینی (رحمة الله علیه) از هر فرصتی برای مقابله با «فراماسونری دجال» و اصحابش بهره می جستند. سخنان زیر، بخشی از فرمایش های این مرد بزرگ پیرامون «اسرائیل» می باشد:(262)

 

«من طرفداری از طرح استقلال اسرائیل و شناسایی او را، برای مسلمانان یک فاجعه و برای دولتهای اسلامی یک انفجار می دانم.»

 

دولت غاصب اسرائیل با هدفهایی که دارد، برای اسلام و ممالک مسلمین خطر عظیم دارد.»

 

«برادران و خواهران باید بدانند که آمریکا و اسرائیل با اساس اسلام دشمنند

 

«خیال ابلهانه ی اسرائیل بزرگ، آنان را به هر جنایتی می کشاند

 

«اسرائیل از نظر اسلام و مسلمین و تمامی موازین بین المللی غاصب و متجاوز است؛ و ما کمترین اهمال و سستی را در پایان دادن به تجاوزات او جایز نمی دانیم.»

 

«کراراً گفته ام و شنیده اید: اسرائیل به این قراردادها اکتفا نمی کند و حکومت اعراب را از نیل تا فرات غصبی می داند.»

 

«اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود

 

«بر هر مسلمانی لازم است که خود را علیه اسرائیل مجهز کند.»

 

«از اسرائیل، این دشمن اسلام و عرب جانبداری نکنید، که این افعی افسرده اگر دستش برسد بر صغیر و کبیر شما رحم نمی کند.»

 

«بر همه ی آزادیخواهان جهان است که با ملت اسلام هم صدا شده، تجاوزات غیر انسانی اسرائیل را محکوم نمایند.»

 

«ایران دشمن سر سخت اسرائیل بوده و هست.»

 

«من به جمیع دول اسلام، و مسلمین جهان در هر جا هستند اعلام می کنم که ملت عزیز شیعه از اسرائیل و عمال اسرائیل متنفرند، و از دولتهایی که با اسرائیل سازش می کنند متنفر و منزجرند.»

 

«تا ملتهای اسلامی و مستضعفان جهان بر ضد مستکبران جهانی و بچه های آنان، خصوصاً اسرائیل غاصب قیام نکنند، دست جنایتکار آنان از کشورهای اسلامی کوتاه نخواهد شد.»

 

& lt;SPAN style=”LINE-HEIGHT: 200%; FONT-FAMILY: ‘Tahoma’,’sans-serif’; FONT-SIZE: 9pt; mso-fareast-font-family: ‘Times New Roman'” lang=AR-SA>«وظیفه ملت غیور ایران است که از منافع آمریکا و اسرائیل در ایران جلوگیری کرده، و آن را مورد هجوم قرار دهند.»

 

«این ماده فساد که در قلب ممالک اسلامی، با پشتیبانی دول بزرگ جایگزین شده است و ریشه های فسادش هر روز ممالک اسلامی را تهدید می کند، باید با همت ممالک اسلامی و ملل بزرگ اسلام ریشه کن شود.»

 

امام خمینی (رحمة الله علیه) همچنین تیر خلاص را به «اسرائیل» زدند و «اسرائیل» را نه کشوری مستقل، بلکه زاییده ی توطئه ی «شرق» و «غرب» عالم، معرفی نمودند:(263)

 

«اسراییل با تبانی و همفکری دولتهای استعماری غرب و شرق زاییده شده و برای سرکوبی و استعمار ملل اسلامی بوجود آمد و امروز از جان
ب همه ی استعمارگران، حمایت و پشتیبانی می شود.»

 

از جملات فوق می توان به عمق بینش امام خمینی (رحمة الله علیه) پی برد، چرا که ایشان نیز از سال ها قبل به « توطئه ای بین المللی» در ساخت «اسرائیل» پی برده بودند و در این زمینه هشدار می دادند.

 

از سوی دیگر امام خمینی (رحمة الله علیه) از همان ابتدای نهضت اسلامی در سال های 1342 و 1343 هجری شمسی، «آمریکا» را نیز به عنوان دشمن بزرگ اسلام و ایران و حامی بزرگ «اسرائیل» معرفی می نمودند(264) و این رویه تا بعد از انقلاب اسلامی ایران و پایان عمر با برکتشان ادامه داشت. در کلام امام خمینی (رحمة الله علیه) از «آمریکا» با عنوان «شیطان بزرگ» یاد می شد(265) و امام (رحمة الله علیه) همواره علیه «آمریکا» و «جنایاتش» موضع می گرفتند؛ تا جایی که در قضیه ی «تسخیر لانه ی جاسوسی (سفارت آمریکا) » نیز امام از مواضع دانشجویان انقلابی، حمایت می کردند.(266)

 

جملات زیر که از بین سخنان امام خمینی (رحمة الله علیه) انتخاب شده است، مواضع ایشان را در رابطه با «دولت آمریکا» به خوبی نشان می دهد:(267)

 

«آمریکا دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است. آمریکا برای سیطره ی سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و نظامی خویش بر جهان زیر سلطه، از هیچ جنایتی خودداری نمی‌‌‌ نماید. آمریکا مردم مظلوم جهان را با تبلیغات وسیعش که به وسیله صهیونیسم بین‌‌‌ الملل سازماندهی می‌‌‌ گردد، استثمار می‌‌‌ نماید. آمریکا با ایادی مرموز و خیانتکارش، چنان خون مردم بی‌‌‌ پناه را می‌‌‌ مکد که گویی در جهان هیچ کس جز او و اقمارش حق حیات ندارند.»

 

«مستضعفین وظیفه‌‌‌ شان را با مستکبرین بفهمند. این مستضعفین اکثراً نمی‌‌‌ دانند. ما هم نمی‌‌‌ دانیم. ما هم جزء مستضعفین هستیم. نمی‌دانیم که اینها به سر ما چه آورده‌‌‌ اند. بعضی از ورقه‌‌‌ های کوچکش دست ماست و می‌‌‌ دانیم. بعضی مشاهدات ما هست و چیزهایی که به چشم دیدیم. اما مسائل زیاد زیر پرده را ما نمی‌‌‌ توانیم بفهمیم. ما می‌‌‌ خواهیم آن مقداری که فهمیدیم و
آن مقداری که امکان دارد بفهمیم این را. درست عرضه کنیم به مستضعفین دنیا. به ممالک دنیا. تا بفهمند مستضعفین که این مستکبرین با آنها چه می‌‌‌ کنند. این ابر قدرتها با اینها چه می‌‌‌ کنند. ما می‌‌‌ خواهیم بفهمانیم به خود ملت آمریکا که نسبت به ملت آمریکا اینها چه کردند تا حالا.
اینها چه جنایاتی کردند که ملت آمریکا را هم در نظر مردم دارند از بین می‌‌‌ برند. اینها چقدر به خود آمریکا لطمه وارد کردند، لطمه حیثیتی، لطمه انسانی، و چقدر به سایر کشورها و ملتها. »

 

«آمریکا این تروریست بالذات، دولتی است که سرتاسر جهان را به آتش کشیده، و همپیمان او صهیونیسم جهانی است که برای رسیدن به مطامع خود، جنایاتی مرتکب می‌‌‌ شود که قلمها از نوشتن و زبانها از گفتن آن شرم دارند.»

 

«دشمن اصلی اسلام و قرآن کریم و پیامبر عظیم الشأن (صلی الله علیه و آله و سلم)، ابرقدرتها، خصوصاً آمریکا و ولیده فاسدش اسرائیل است.»

 

«آمریکا شماها را برای نفتتان می‌‌‌ خواهد، شما را برای این می‌‌‌ خواهد که بازار درست کند، که نفتتان را ببرد و بنجلها را بیآورد به شما بفروشد.»

 

«مهمترین و درد آورترین مسأله‌‌‌ ای که ملتهای اسلامی و غیر اسلامی کشورهای تحت سلطه با آن مواجه است، موضوع آمریکاست

 

«ما اعتقادمان این است که باید مسلمین با هم متحد بشوند و تو دهنی بزنند به آمریکا؛ و بدانند که می‌‌‌ توانند

 

«اگر ما همه از بین برویم بهتر است از این که ذلیل باشیم زیر دست صهیونیسم، و زیر دست آمریکا.»

 

«ما نمی‌‌‌ خواهیم که به آمریکا ظلم کنیم و نمی‌‌‌ خواهیم که زیر بار ظلم آمریکا برویم. آنها کارهایی که کردند و ظلم به ما بوده است، ما آنها را تحمل نخواهیم کرد. اما روابط دوستانه با همه ملتها داریم و دولتها هم اگر به طور احترام با ما رفتار کنند، ما هم احترام متقابل را رعایت می‌‌‌ کنیم.»

 

اما امام خمینی (رحمة الله علیه) در سخنان گهربار خویش، پیکان حملات را تنها متوجه «آمریکا» و «اسرائیل» ندانستند و از الفاظی همچون «صهیونیسم بین الملل»، «سلطه طلبان» و… بهره بردند تا نه فقط «مردم ایران»، بلکه «مسلمانان» و حتی «سایر مستضعفان جهان را اعم از مسلمان یا غیر مسلمان» متوجه نقشه ی شوم «فراماسونری دجال» یا همان «نظام سلطه» به رهبری «آمریکا» و محوریت «اسرائیل» نمایند و «مستضعفان عالم» را به تلاش برای مبارزه با «دجال» و اصحابش فراخوانند تا لایق به ارث بردن خلیفگی خداوند گردند:(268)

 

«آمریکا دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است. آمریکا برای سیطره ی سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و نظامی خویش بر جهان زیر سلطه، از هیچ جنایتی خودداری نمی‌‌‌ نماید. آمریکا مردم مظلوم جهان را با تب
لیغات وسیعش که به وسیله صهیونیسم بین‌‌‌ الملل سازماندهی می‌‌‌ گردد، استثمار می‌‌‌ نماید. آمریکا با ایادی مرموز و خیانتکارش، چنان خون مردم بی‌‌‌ پناه را می‌‌‌ مکد که گویی در جهان هیچ کس جز او و اقمارش حق حیات ندارند.»

 

«مستضعفین وظیفه‌‌‌ شان را با مستکبرین بفهمند. این مستضعفین اکثراً نمی‌‌‌ دانند. ما هم نمی‌‌‌ دانیم. ما هم جزء مستضعفین هستیم. نمی‌دانیم که اینها به سر ما چه آورده‌‌‌ اند. بعضی از ورقه‌‌‌ های کوچکش دست ماست و می‌‌‌ دانیم. بعضی مشاهدات ما هست و چیزهایی که به چشم دیدیم. اما مسائل زیاد زیر پرده را ما نمی‌‌‌ توانیم بفهمیم. ما می‌‌‌ خواهیم آن مقداری که فهمیدیم و آن مقداری که امکان دارد بفهمیم این را. درست عرضه کنیم به مستضعفین دنیا. به ممالک دنیا. تا بفهمند مستضعفین که این مستکبرین با آنها چه می‌‌‌ کنند. این ابر قدرتها با اینها چه می‌‌‌ کنند. ما می‌‌‌ خواهیم بفهمانیم به خود ملت آمریکا که نسبت به ملت آمریکا اینها چه کردند تا حالا. اینها چه جنایاتی کردند که ملت آمریکا را هم در نظر مردم دارند از بین می‌‌‌ برند. اینها چقدر به خود آمریکا لطمه وارد کردند، لطمه حیثیتی، لطمه انسانی، و چقدر به سایر کشورها و ملتها.»

 

«<B& gt;سلامت و صلح جهان بسته به انقراض مستکبرین است؛ و تا این سلطه‌طلبان بی‌‌‌ فرهنگ در زمین هستند، مستضعفین به ارث خود که خدای تعالی به آنها عنایت فرموده است نمی‌رسند.»

 

«آمریکا این تروریست بالذات، دولتی است که سرتاسر جهان را به آتش کشیده، و همپیمان او صهیونیسم جهانی است که برای رسیدن به مطامع خود، جنایاتی مرتکب می‌‌‌ شود که قلمها از نوشتن و زبانها از گفتن آن شرم دارند.»

 

«مسلمانان جهان باید روز قدس را روز همه مسلمین، بلکه مستضعفین بدانند و از آن نقطه حساس در مقابل مستکبرین و جهانخواران بایستند، و تا رهایی مظلومان از زیر ستم قدرتمندان از پای ننشینند. و مستضعفان که اکثریت قاطع جهان را تشکیل می‌‌‌ دهند مطمئن باشند که وعده حق‌تعالی نزدیک است و ستاره نحس مستکبران رو به زوال و افول است.»

 

امام خمینی (رحمة الله علیه) حتی به صورت ص
ریحتر از کشورهای پلید دیگری که شریک جرم «آمریکا» و «اسرائیل» هستند، نام برده اند؛ به نحوی که در سخنرانی 4 آبان سال 1343 هجری شمسی و در هنگامی که نهضت اسلامی مردم ایران در ابتدای راه خود بود، به وضوح از دسایس کشورهای مختلف در امور جهان، پرده برداشتند:(269)

 

«آمریکا از انگلیس بدتر، انگلیس از آمریکا بدتر، شوروی از هر دو بدتر، همه از هم بدتر، همه از هم پلیدتر… »(270)

 

این فرمایش امام (رحمة الله علیه) نشان می دهد که امام خمینی (رحمة الله علیه)، دسایس و توطئه های جهانی را مربوط به یک یا دو کشور نمی دانستند، بلکه ایشان دست بسیاری از کشورها را در این توطئه ها می دیدند و مردم را به مقابله با این تشکیلات شیطانی و سیستم تحت هدایت «دجال» فرا می خواندند.

 

 

 

ذکر یک نکته ی بسیار مهم: در این قسمت ذکر یک نکته ضروری به نظر می رسد و آن اینکه اصطلاحاتی همچون «صهیونیسم جهانی»، «سلطه طلبان»، «استکبار جهانی» و… که مکرراً از سوی امام خمینی (رحمة الله علیه) به کار می رفت منافاتی با مطالبی که تاکنون درباره ی «فراماسونری دجال» گفته شد، ندارد؛ زیرا اصطلاحات مذکور با یکدیگر قرابت بسیار دارند. در این میان یکی از عواملی که باعث شد تا ما از بین این اسامی مختلف، نام «فراماسونری جهانی» را برگزینیم، بحث «نماد شناسی» ماسونی بود که با وجود نمادهایی چون «چشم جهان بین»، «پرگار و گونیا»، «Baphomet» و…، توضیح آن ها در قالب اصطلاحاتی چون «نظام سلطه»، «صهیونیسم» و… بسیار دشوار بود. همچنین استفاده از واژه هایی چون «صهیونیسم» می توانست تا حدودی بار مذهبی برای «نظام سلطه » به ارمغان بیاورد و آن را به «یهودیت» و تا حدی «اوانجلیسم» محدود نماید که انتخاب نام «فراماسونری» این مشکل را نیز رفع می نماید. بنابراین عبارات «صهیونیسم جهانی»، «سلطه طلبان»، «استکبار جهانی»، «نظام سلطه» و… که مکرراً توسط امام خمینی (رحمة الله علیه) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) بیان شده و ذکر می گردد، با «فراماسونری جهانی» یا همان «دجال احتمالی آخرالزمان» مطا
بقت دارد.

 

«فراماسونری جهانی» یا همان «دجال احتمالی آخرالزمان» که با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همه ی نقشه هایش را نقش بر آب می دید، فعالیت های همه جانبه و گسترده ای برای نابودی انقلاب و جمهوری اسلامی ایران، تدارک دید و از همان روزهای اول انقلاب، با انواع تحریم های اقتصادی، سیاسی، نظامی و…، بمب گذاری و ایجاد نا امنی داخلی، حمایت از گروه های منافق و معاند نظام، حمایت از حرکت های تجزیه طلبانه در مناطق مرزی، به راه انداختن جنگ تحمیلی 8 ساله علیه جمهوری اسلامی ایران و… در صدد برآمد تا این انقلاب الهی را سرکوب نماید،(271) اما به لطف الهی از عهده ی این امر برنیامد. بالعکس، ندای ظلم ستیزی و آزادگی مردم ایران در جهان طنین انداز شد و ملل مسلمان در سایر نقاط جهان اعم از «فلسطین»، «لبنان»، «یمن»، «بحرین» و… از انقلاب اسلامی ایران الگو گرفتند و به مقابله با ظلم برخاستند.(272)

 

یکی از مهمترین جریان های مقاومت که به تأسی از انقلاب ایران شکل گرفت، نیروی مقاومت شیعی «حزب الله» در جنوب لبنان بود که در سال 1982 میلادی و حدود 4 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با هدایت و حمایت امام خمینی (رحمة الله علیه) فعالیت های خود را آغاز نمود(273) و به عنوان خاری در چشم «فراماسونری دجال» و قلب آن یعن
ی «اسرائیل» گشت و دامنه ی مبارزه با «دجال» را از کیلومترها دور از «اورشلیم (بیت المقدس)»، به نزدیک «بیت المقدس» و مرزهای «اسرائیل» کشاند.

 

امام خمینی (رحمة الله علیه) تا پایان عمر مبارکشان، به مبارزه با «دجال» و اصحابش به خصوص «آمریکا» و «اسرائیل» ادامه دادند و در سال 1368 هجری شمسی (1989 میلادی) به دیدار معبود شتافتند و پرچم مبارزه با «دجال» را به سیدی جلیل القدر یعنی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) سپردند.(274)

 

البته لازم به ذکر است که امام خمینی (رحمة الله علیه) با وجودی که رسماً از انتخاب رهبر ایران بعد از رحلتشان خبر نداشتند و نمی دانستند مجلس خبرگان چه کسی را به رهبری برخواهد گزید، اما به دلیل الهامات الهی که به ایشان می شد، در زمان حیاتشان «آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)» را برای پذیرفتن این مسئولیت دشوار و رهبری جبهه ی مقاومت در برابر «دجال» آماده می کردند.

 

علاوه بر سمت «ریاست جمهوری» که حضرت «آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)» به واسطه ی آراء مردم برعهده داشتند،(275) در مقاطعی نیز امام خمینی (رحمة الله علیه) ایشان را به «سمت نمایندگی ولی فقیه در شورای عالی دفاع» برگزیده بودند(276) تا ایشان با حضور در جبهه ها، روحیه ی «نبرد و مقاومت» را نیز همچون «علم و اجتهاد» تقویت نمایند. همچنین امام خمینی (رحمة الله علیه) در زمان حیاتشان، مسئولیت امور مربوط به «فلسطین» و «لبنان» را به حضرت « آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)» سپردند تا ایشان در زمان رهبری خود نیز، بزرگترین دشمن برای «قلب دجال» باشند که در لباس «اسرائیل» به جنایت مشغول است.(277) خاطره ای شنیدنی از زبان رهبر مقاومت «حزب الله لبنان»، «سید حسن نصرالله (مد ظله العالی)» نکات مهمی را بیان می کند:(278)

 

«در همان روزها، جمعی خدمت امام (رحمة الله علیه) رفته و به ایشان گفتند: «که ما به شما معتقدیم و شما رهبر ما هستید.» امام (رحمة الله علیه) فرمودند: «از صفر شروع کنید و با همین نیروی کم مبارزه کنید که پیروز خواهید شد. من از همین حالا می‌بینم که پیروزی از آن شماست!» از حضرت امام (رحمة الله علیه) خواستیم که در مسئله ی لبنان، نماینده‌ای معرفی کنند، تا مزاحم وقت ایشان نشویم. امام (رحمة الله علیه) آن زمان فرمودند: «نماینده ی تام‌ الاختیار من آقای خامنه‌ای (مد ظله العالی) هستند.» آقا هم خیلی با ما مهربان بودند. از نخستین روزهای شکل‌گیری حزب‌الله، ایشان مسئول ما بود. ایشان در مسائل اسرائیل، کارشناس‌تر از کارشناسان است.

&# x0D;

بیش از نصف لبنان تحت اشغال بود که طی سه سال توانستیم ارتش اسرائیل را برای نخستین بار عقب برانیم. البته آن موقع تبلیغات نداشتیم و دنیا نفهمید که چه شده است. آن موقع ارتش و دولت لبنان هم با ما دشمن بود. اما، کار را ادامه دادیم. امام (رحمة الله علیه) فرموده بودند: «تا اخراج کامل ادامه دهید.» پس از رحلت امام (رحمة الله علیه) رسیدیم خدمت آقا که الآن شما رهبر ما هستید، یک نفر را معرفی کنید تا زیاد مزاحم شما هم نشویم. آقا فرمودند: «نه خیر، مسئله ی اسرائیل و لبنان مربوط به من است و من خودم مسئول این مسئله هستم.» آقا خصوصیات تک‌تک ما را می‌شناسند. این ارتباط عمیق، از مهم‌ترین عوامل پیروزی و از بزرگترین برکات برای حزب‌الله بود. »(279)

</v:f >

 

«حزب الله» لبنان: تربیت یافته ی امام خمینی (رحمة الله علیه) و سربازان امام خامنه ای (مد ظله العالی).

 

از خاطره ی فوق که از زبان «سید حسن نصرالله (مد ظله العالی)» بیان شده است، دو نکته ی مهم استنباط می شود:

 

1 – امام خمینی (رحمة الله علیه) در زمان حیات مبارکشان، حضرت «آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)» را برای پذیرفتن رهبری تحت تعلیم قرار داده بودند و با توجه به نقش مهمی که امام (رحمة الله علیه) برای «ایران» در مسئله ی مبارزه با «فراماسونری دجال، (صهیونیسم جهانی، نظام سلطه و…)» قایل بودند، ایشان حضرت «آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)» را مسئول امور مربوط به خط مقدم مواجهه با «اسرائیل» قرار داده بودند تا برای مبارز ی جدی با «دجال» در زمان رهبریشان آماده باشند.

 

2 – با توجه به اینکه حضرت «آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)» برخلاف رویه ی امام خمینی (رحمة الله علیه)، نماینده ی «تام الاختیاری» برای امور مربوط به «اسرائیل» و «لبنان» برنگزیده اند، به نظر می رسد که مطابق الهامات الهی، نقش ایشان در مقابله با «فراماسونری دجال، (صهیونیسم جهانی، نظام سلطه و…)» نقش ویژه ای است و در هر زمانی، ایشان شخصاً مسئول پیگیری این مسئله هستند که البته این امر می تواند با مسئله ی «فتح قدس» به دست «ایرانیان
» که در روایات آخرالزمانی وارد شده است، مرتبط باشد.(280)

 

پس از رحلت امام خمینی (رحمة الله علیه)، حضرت «آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)» به رهبری جمهوری اسلامی ایران انتخاب شدند و مسئولیت سنگین رهبری را با درایت و صلابت بر عهده گرفتند. در زمان ایشان نیز «فراماسونری دجال» و یارانش، شدیدترین تحریم ها را بر ضد ایران اعمال کردند؛ گرچه این تحریم ها زحمات زیادی بر مردم مومن «ایران» تحمیل کرد، اما موجب آغاز جنبش های عظیمی در جهت استقلال علمی، فرهنگی و اقتصادی کشورمان گردید.(281)

 

در زمان رهبری حضرت «آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)» جنگ های «اول خلیج فارس علیه عراق»، «نبرد افغانستان» و «جنگ دوم خلیج فارس علیه عراق» از جانب «سازمان جهانی فراماسونری» و اعضای برجسته ی آن همچون «آمریکا»، «انگلیس»، «ناتو» و… سازماندهی شد که در نتیجه ی آن ها، حلقه ی محاصره ی «دجال» علیه «ایران» تنگ شود؛(282) اما به واسطه ی وجود رهبری قدرتمند، این توطئه ها خنثی شد و برخلاف خواسته ی «دجال»، «انتفاضه ی مسجد الاقصی» در «فلسطین» به تأسی از پیروزی های «ایران» شدت یافت(283) و «حزب الله لبنان» نیز توانست اسرائیلی ها را در سال 2000 میلادی از «جنوب لبنان» عقب بر
اند(284) و در سال 2006 و نبرد معروف و سنگین «33 روزه»، شکست سنگینی به «اسرائیل» وارد نماید(285) و این کشور ماسونی را برای اولین بار از زمان «اشغال فلسطین»، وادار به مبادله ی تعداد زیادی از «اسرای عرب» نماید.(286) در این میان «نبرد 33 روزه» جایگاه مهمی در برنامه های «دجال» برای تحقق «اسرائیل نیل تا فرات» داشت؛ چرا که اگر می توانست به این آرزو دست یابد، زمینه برای تشکیل «معبد شیطانی سلیمان» و آغاز امپراطوری «دجال» تا سال 2010 میلادی فراهم می شد که به لطف خدا و مجاهدت های مجاهدان «حزب الله لبنان» نتیجه داد و این توطئه ی بزرگ ابتر ماند. جالب این که تلاش «فراماسونری جهانی» برای طولانی کردن جنگ تا «33 روز» و توسل به «عدد 33» مورد علاقه ی ماسون ها نیز نتوانست گره «دجال» را باز کند(287) و اراده ی خداوند متعال که در پیروزی های «حزب الله» متجلی شد، ورق را به نفع اسلام و مقاومت برگرداند و شمارش معکوس برای نابودی «دجال» و «ظهور منجی موعود (عجّل الله تعالی فرجه الشّریف)» را در آخرالزمان، آغاز کرد.

 

در حال حاضر نیز به لطف خداوند متعال، غلبه ی زشتی و تاریکی روز به روز کمرنگ تر می شود و نور الهی که با «انقلاب اسلامی ایران» در جهان طلیعه زد، می رود تا روز به روز عالمگیر شود و بر تاریکی و پلیدی پیروز گردد.

 

امروز ندای آزادگی و معنویت نه تنها از «ایران»، بلکه از «لبنان»، «فلسطین»، «یمن»، «عراق»، «بحرین»، «افغانستان»، و… شنیده می شود(288) و انقلابی الهی که سیدی بزرگ از شهر مقدس «قم» آغاز کرده بود، می رود تا عالمگیر شده و عنوان خاری در چشم «دجال»، «حرکات شیطانی فراماسونری دجال» را تا زمان ظهور منجی موعود (عجّل الله تعالی فرجه الشّریف)، متوقف نماید تا ان شاء الله با ظهور حضرت مهدی(عجّل الله تعالی فرجه الشّریف)، طومار زندگی «دجال» درنوردیده شود. (ان شاء الله)

 

منبع: وعده ی صادق

 

http://apocalypse.blogfa.com

کانال جامع دو نور در ایتا:
https://eitaa.com/twonoor
کانال جامع دو نور در تلگرام:
https://t.me/twonoor

صفحه اصلی

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید