ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah
/
ثبت نام آنلاین

ثبت نام آنلاین

یکی از چیزهایی که می تواند تدبر در قرآن را، به ما ارزانی بدارد، حفظ قرآن است. ما حافظ قرآن کم داریم. من قبلا گفتم که در کشور ما حداقل باید یک میلیون نفر حافظ قرآن باشند، حالا که یک میلیون عدد کمی است نسبت به این جمعیتی که ما داریم. حالا چون دوستان  الحمدلله یک مقدماتی فراهم کرده اند، ما هم امیدمان بیشتر شده و به جای یک میلیون می گوییم ان شاء الله ما باید ده میلیون نفر حافظ قرآن داشته باشیم. موسسه ی قرآن و نهج البلاغه، با تنوع فعالیت های قرآنی و حدیثی در گستره ی ملی مشغول به فعالیت آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و ترویجی است. با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و تاکید ایشان بر فراگیری صحیح قرائت و حفظ ۱۰ میلیون نفری قرآن کریم در میان آحاد جامعه، و همچنین گسترش فراگیری آموزش قرائت و حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه به صورت آنلاین و غیر حضوری «تلفنی»، موسسه ی قرآن و نهج البلاغه دروه های ذیل را طراحی کرده است.

علاقمندان برای آشنایی بیشتر با دوره ها و همچنین ثبت نام اینترنتی می توانند بر روی تب های زیر کلیک کرده و به صفحه ی مورد نظر هدایت شوند. در صورت تمایل جهت پیش ثبت نام در دوره ها اینجا کلیک کنید.

دوره های آنلاین روخوانی، تجوید، صوت و لحن و ترتیل خوانی

طرح های (تلفنی) غیر حضوری قرآن کریم و نهج البلاغه

رزرو رایگان کلاس ها و دوره ها

کانال های ما در شبکه های اجتماعی

ثبت نام آنلاین شروع شد

ثبت نام آنلاین: یکی از چیز هایی که می تواند تدبر در قرآن را، به ما ارزانی بدارد، حفظ قرآن است. ما حافظ قرآن کم داریم. من قبلاً گفتم که در کشور ما حداقل باید یک میلیون نفر حافظ قرآن باشند، حالا که یک میلیون عدد کمی است نسبت به این جمعیتی که ما داریم. حالا چون دوستان الحمد لله یک مقدماتی فراهم کرده اند، ما هم امیدمان بیشتر شده و به جای یک میلیون می گوییم ان شاء الله ما باید ده میلیون نفر حافظ قرآن داشته باشیم.  (مقام معظم رهبری)

مؤسسه قرآن و نهج البلاغه با تنوع فعالیت های قرآنی و حدیثی در گستره ملی مشغول به فعالیت آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و ترویجی است. با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و تأکید ایشان بر فراگیری صحیح قرائت و حفظ ۱۰ میلیون نفری قرآن کریم در میان آحاد جامعه، و همچنین گسترش فراگیری آموزش قرائت و حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه به صورت آنلاین و غیر حضوری “تلفنی”، موسسه قرآن و نهج البلاغه دوره های ذیل را طراحی کرده است

مشاوره کلاسهای مجازی

۲ پاسخ

  1. سلام چگونه میتوان درکلاسهای آیت اله نکونام شرکت کرد؟
    من صحبتهای ایشان را در یوتیوب گوش میدم
    عرفان معصومین که فرمودند ۴۰ جلد آماده کردم چگونه میتوان دست یافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − نه =