ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

برگزاری اولین دوره فشرده آمادگی کارشناسی و ارشد ویژه حافظان قرآن

 

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه حجت الا سلام  رضا زاده مدیر عامل موسسه قرآن و نهج البلاغه کشور اعلام کرده اند .اولین دوره فشرده کلاسهای آمادگی کارشناسی و ارشد رشته علوم قرآن و حدیث از ۱۵آذر تا ۲۴ آذر ماه  و دومین دوره از ۲۵ بهمن تا ۴ اسفند ۱۳۹۷ برگزار می شود  و هزینه دوره آموزشی ۴۵۰ هزار تومان است برای شهرستانی ها هزینه آموزش با اسکان و پذیرایی ۸۰۰ هزار تومان می باشد.

همچنین افرادی که ساکن شهرستان قم هستند می توانند در دوره ۱۴ هفته ای که از ۲۴ آذر ماه تا ۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۷ برگزار می شود ثبت نام نمایند. شایان ذکر است این دوره بعد ازظهر ها هفته ای سه جلسه در موسسه قرآن و نهج البلاغه برگزار می شود.هزینه آموزش این دوره ۹۵۰ هزار تومان می باشد.

علاقه مندان به دریافت ۱۳ جزوه موسسه قرآن و نهج البلاغه ( که محتوای آزمون ورودی ارشد رشته علوم و قرآن و حدیث  است) می توانند با مراجعه حضوری و یا تلفنی اقدام نمایند.

ضمنا ثبت نام  دوره آموزش مجازی کارشناسی ارشد نیز از ۱۳۹۷/۸/۱۵ آغاز می شود علاقمندان می توانند به اطلاعاتی که در این زمینه در سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه آمده ملاحظه نمایند.

علاقه مندان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند به سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه به آدرس www.2noor.ir و یا با تلفن ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۴۱ و ۱۱۰ و یا با تلفن همراه ۰۹۱۲۱۵۱۱۹۷۳ تماس حاصل نمایند .

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید