ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

توصیه‌های ستاد اجرایی آزمون سراسری قرآن به متقاضیان

هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت

 

گروه مسابقات ــ ستاد اجرایی هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت، دو اطلاعیه خطاب به متقاضیان حضور در این آزمون صادر کرد و در آن بر حذف آزمون شفاهی تأکید شده است.

 

به گزارش ایکنا؛ در حالی که ثبت نام برای حضور در هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از روز ۲۵ آبان‌ماه آغاز شده است، ستاد اجرایی این آزمون، تاکنون دو اطلاعیه برای علاقه‌مندان صادر کرده است.

در اطلاعیه شماره یک ستاد اجرایی آزمون سراسری قرآن و عترت به برگزاری صرف آزمون به صورت کتبی و الکترونیکی بدون محدودیت سنی تأکید شده است. در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «برای آزمون شفاهی، ثبت‌نامی صورت نمی‌گیرد. لذا شرکت‌کنندگان با توجه به توانایی خویش در پاسخ‌گویی به سؤالات چهارگزینه‌‌ای، اقدام به ثبت‌نام در آزمون کنند. آزمون رشته الکترونیک روخوانی در قالب ارسال فایل صوتی در سامانه انجام می‌شود».

بر اساس گزارش ایکنا در اطلاعیه شماره دو ستاد اجرایی آزمون سراسری قرآن و عترت نیز از متقاضیان حضور در آزمون خواسته شده تا نسبت به تکمیل و رفع نواقص و بخش مربوط به خود در سامانه آزمون اقدام کنند.

همچنین در این اطلاعیه از متقاضیان خواسته شده است تا اطلاعات خود را به‌روزرسانی کنند. مهم‌ترین مواردی که لازم است در سامانه به‌روزرسانی شود، شامل تصویر پروانه فعالیت تمدید شده،‌ نشانی و شماره تلفن مؤسسه(در صورت تغییر) و شماره حساب(شبا) به نام مؤسسه(شماره حساب حقوقی و نه حقیقی) اعلام شده است.

با گذشت دو روز از آغاز ثبت نام در آزمون سراسری قرآن و عترت، نزدیک به دو هزار نفر در آن ثبت نام کرده‌اند و آخرین مهلت ثبت نام نیز ۱۵ آذرماه سال جاری اعلام شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید