ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

دنیا، بازیچه دست یهود/پروتکل ها

این مقاله بخش هفتم از سلسله مقالات ۹ قسمتی با عنوان “دنیا بازیچه دست یهود” است که بخشهایی از این سلسله مقالات در این سایت تقدیم می شود.


یکى از حیرت‏انگیزترین و عجیب‏ترین و خطرناکترین کتابهاى سیاسى که تاکنون انتشار یافته است، کتاب (پروتکلهاى حکماى یهود) مى باشد. شما هنگامى که این کتاب را مطالعه کنید، حتما متوجه خواهید شد که همین یهودى که آنها را مردمِ سالم و بى‏آزارى فرض کرده بودید، چه تشکیلات خطرناک و زیان بخشى را تشکیل مى‏دهند.این
کتاب را چندین مرتبه مطالعه کرده‏ام و هر بار که آن را مطالعه کرده دهشتم افزون‏تر شده است. این کتاب مجموعه‏اى است از سخنرانیهاى یک شخصیّت برجسته یهودى که براى چند تن از ثروتمندان و افراد با نفوذ یهودى ایراد کرده است.


 پروتکل ها


(Protocols of Learned Learned Lidersofzion)


یکى از حیرت‏انگیزترین و عجیب‏ترین و خطرناکترین کتابهاى سیاسى که تاکنون انتشار یافته است، کتاب (پروتکلهاى حکماى یهود) مى باشد(۱).
شما هنگامى که این کتاب را مطالعه کنید، حتما متوجه خواهید شد که همین یهودى که آنها را مردمِ سالم و بى‏آزارى فرض کرده بودید، چه تشکیلات خطرناک و زیان بخشى را تشکیل مى‏دهند.
این کتاب را چندین مرتبه مطالعه کرده‏ام و هر بار که آن را مطالعه کرده دهشتم افزون‏تر شده است. این کتاب مجموعه‏اى است از سخنرانیهاى یک شخصیّت برجسته یهودى که براى چند تن از ثروتمندان و افراد با نفوذ یهودى ایراد کرده است(۲).
پنجه‏هاى خونین یهود از پشت صفحات کتاب به خوبى پیدا است و صدق گفتار (اوسکارلیفى) یهودى ازاین کتاب به خوبى معلوم مى‏گردد، که مى‏گوید: پادشاه اخلال گران، فتنه‏انگیزان و جلادان جهان ما هستیم(۳).
اینکه توجّه شما را به چند پروتکل جلب مى‏نمائیم، تا این افعى‏هاى پرنفوذ را که یگانه شعار آنها همان کلامى است که (دى) اسرائیلى نخست‏وزیر سابق بریتانیا گفته است:

غَدْر (نیرنگ)، دروغ و خیانت در راه پیروزى گناه نیست(۴)، بشناسد. و از سیاستى که دو جنگ جهانى را برپا نموده و میلیونها مردم را به کشتن داد، اطلاعات تازه‏ترى بدست آورند.

پروتکل شماره۱:

تِز آزادى سیاسى را ما وضع کردیم، ولى برما لازم نیست که آن را تطبیق کنیم، امّا اگر ضرورت پیدا کرد تمسک به آزادى سیاسى براى جلب مردم مانعى ندارد.
فرق نمى‏کند کشمکشهاى داخلى و یا جنگهاى خارجى دولت را از پاى درآورد و آن را بدست دشمن بسپارد، در هردو صورت افتخار ما این است که سقوط کشور بدست ما انجام گرفته است.
اخلاق و سیاست جمع نمى‏شوند، بنا بر این حاکمى که خویش را مقید و پاى بند به دستورات اخلاقى مى‏داند، در واقع مغز سیاسى ندارد و هرگز حکومتش پایدار نمى‏ماند.
حقوق ما در پس (قوه) مخفى است، در حقیقت (حقّ) یعنى: آنچه در دست دارى به من بده، تا ثابت کنم، من پُرزورتر از تو هستم.
هدف واسطه را توجیه مى‏کند و هرچه در راه رسیدن به هدف انجام دهیم خوب است.
ما نباید خود را به جملات: این بهتر است این اخلاقى است و مانند آن مقید سازیم.
جوانان نصارى را به مواد مخدر معتاد کرده و به شکل کلاسیک Classics آنها را منحرف سازیم.
حیا، عفت و ناموس را به وسیله قهرمانان، آموزگاران و کلاً آموزش و پرورش از مغزها بیرون آورده که این چیزها در اجتماع مفهومى ندارد.
دروغ و سرنیزه و خدعه یگانه شعار ما است.
به عقیده ما زور، عنف و جبر یگانه عامل ایجاد عدالت اجتماعى است.
ما نخستین کسانى بودیم که جملات آزادى، مساوات و اخوّت را در ذهن مردم انداختیم، مردم بیچاره هم آنها را طوطى وار تکرار کردند در صورتى که هیچ یک از آنها تا به حال تحقق نیافته است و در نتیجه هم آزادى فردى را از دست داده و هم از حقوق اجتماعى خویش محروم شدند.
با آن که این کلمات مانند کِرم، سعادت نصارى را آهسته آهسته نابود مى‏کند، با وجود این، آنها پرچم ما را بر فراز کشورهاى خویش نصب کرده و دولتهاى خود را یکى پس از دیگرى در اختیار ما گذاشتند.

پروتکل شماره۲:

از بین مردم افرادى کوتاه‏فکر و بى‏رأى را انتخاب خواهیم کرد، تا هرچه به آنها دستور بدهیم بدون چون و چرا اجرا نمایند.
خیال نکنید که این تصریحات پوچ و بى‏اساس است، به خاطر داشته باشید، ما بودیم که زمینه را براى داروین Darwin و مارکس Marx و نیتچه Nietshche آماده ساختیم و به اصطلاح به آنها سر و سامان دادیم.
روزنامه، یکى از بهترین و مهمترین وسیله نشر افکار ما است.
روزنامه نگارى یکى از منابع سرشار فرهنگ است، ولى چون دولتها نتوانستند از آن بطور شایسته‏اى استفاده کنند سرانجام بدست ما افتاد، به وسیله آن توانستیم افکار خود را در اذهان مردم بگنجانیم و صدها کرور طلا و نقره جمع‏آورى نمائیم.

پروتکل شماره۳:
زمامدارى مملکت را هدف احزاب سیاسى قرار داده و به وسیله آن میدانهائى را براى زد و خورد بوجود آوردیم، در نتیجه اضطراب و ناامنى همه را بیچاره کرد و فقر و بدبختى بر تمام کشورها حکم فرما شد.
با جمله (حقوق کارگران) فقرا و بینوایان را دچار بحران کردیم، زیرا فشار زندگى، آنها را از رسیدن به این حقوق ساختگى باز داشته، در نتیجه هم از حقوق روزانه خود محروم شده و هم در اثر اعتماد بر کابینه‏هاى کارگران و تظاهرات بى‏مورد، فقیرتر و بیچاره‏تر گشتند.
مردم زیر لواى ما اشراف را که در واقع به نفع آنها بود از بین برده و خود را در ذهن استعمارگران و ثروتمندان نوظهور انداختند.
ما پیوسته مى‏کوشیم تا خود را مخلص و مدافع از کارگران قرار دهیم و به این وسیله آنها را تحت خِرقه کشیده و از طرفداران کمونیزم قرار دهیم.
از مبادى کمونیزم، دفاع خواهیم کرد تا مردم گمان کنند که مخلص آنها هستیم و این همان روشى است که حزب (ماسونى) در پیش گرفته است.
ملّت یهودى براى آن که رفقاى خود را به شکل قهرمان نشان دهد، آنه
ا را از قهرمانان درجه اوّل معرفى مى‏کند.

تا توانستیم بساط فقر و بیچارگى را وسیع ساختیم تا مردم همچنان برده و ذلیل اراده ما باشند.
از راه تقویت حسّ حسد و کینه توزى عواطف و احساسات مردم را به خدمت گرفته و مى‏گیریم.
ملتهاى غیر یهودى بدون کمکهاى فکرى ما نمى‏توانند کارى انجام بدهند، حتّى در کوچکترین مسائل زندگى خود نیاز به ما دارند.
انقلاب فرانسه که آن را انقلاب کبیر مى‏نامیم بدست ما انجام گرفت اعلامیه حقوق بشر از تراوشات یهود است، اسرار این اعلامیه براى ما خیلى روشن و واضح است زیرا ما آن را تنظیم کرده و به وسیله آن مردم را بدبخت و بیچاره کردیم.

پروتکل شماره۴:
اجتماعى در موقعى سعادتمند خواهد بود که متدیّن و به رهبرى روحانیّت گام بردارد، ولى هرچه مردم از دین دور شده و به اصطلاح متمدن‏تر شوند، به نفع ما خواهد بود، بدین سبب ما باید عقده (خداپرستى) را از اذهان مردم بیرون کرده و آنها را به سوى مادیّت سوق دهیم.
براى آن که ملتهاى غیر یهودى متوجه سیاست پشت پرده ما نشوند، باید آنها را به کارهاى صنعتى و تجارتى سرگرم کنیم تا به (دشمن مشترک) خود پى نبرند.
نتیجه این عمل آن است که ثروت ملتهاى غیر یهودى که همچنان در بانکها بیکار مانده است، به وسیله معاملات ربوى به خزانه‏هاى ما تحویل مى‏گردد.

پروتکل شماره۵:
بذر دشمنى، کینه‏توزى و حسد را در هر خانه‏اى کاشته و در این زمینه از تعصّبات مذهبى، قبیله‏اى و غیره استفاده کنیم.
در مملکتى که ما زندگى مى‏کنیم هیچ موقع از طرف همسایگان علیه آن مملکت اعلان جنگ نخواهد شد، زیرا سیاست ما طورى است که هر دولتى صلاح خود را در کناره‏گیرى از ستیزه‏جویى با ما مى‏داند!
خداوند ما را نابغه‏هاى جهان خلق کرده است، تا از عهده حکومت بر دنیا به خوبى برآییم.
علم اقتصاد حقیقت شگرفى را کشف کرد و آن این است که قیمت (ثروت) بیش از تخت و تاج است.
اهمیّت بى‏سلاح بودن ملّت، بیش از روانه کردن او است به جنگ، بهتر از همه آن است که در عوض خاموش کردن عواطف احساسات مردم از آنها در نیل مقاصد خویش استفاده کنیم.
براى آن که اجتماع را مجبور سازیم از سیاست ما پیروى کند، باید آن قدر در (قوانین) دولتى تغییر و تبدیل نماییم تا همیشه اجتماع متحیر بوده و نتواند خطا را از صواب تمیز دهد و در نتیجه از هر رأى مجهولى متابعت خواهد کرد.
باید عقاید و آراء متضادى را در اجتماع ایجاد کنیم تا کسى نتواند، حقّ را از باطل تمیز دهد و خلاصه دریچه فهم بر مردم بسته شود.

پروتکل شماره۶:
جنگهائى که به پا خواهیم کرد احتیاج به ثروت سرشارى دارد، این چنین پول هنگفت را به وسیله احتکارهاى بزرگ تأمین خواهیم کرد، تا هم دولتها را بیچاره نموده و هم هزینه جنگ تأمین شده باشد.
اَشرافِ ملتهاى غیر یهودى نابود شده و دیگر خطرى از جانب آنان متوجه ما نخواهد شد، ولى از این نظر که هنوز ملّت مالک اراضى خود مى‏باشد، مصالح ما در خطر خواهد بود.
کارهاى درجه یک را در دست گرفتیم، تا دیگران محتاج ما بوده و براى یک لقمه نان در مقابل ما به سجده در آیند.

پروتکل شماره۷:
تقویت ارتش و پلیس براى تحقّق این نقشه‏ها ضرورى و لازم است.
در اروپا و آسیا باید جنگ، فتنه و آشوب بپا کرد و این کار در حقیقت دو فایده دارد، یکى از بین رفتن آنها و د
یگرى تسلّط ما بر آنها.

پیروزى در کارهائى نصیبمان مى‏گردد که مخفیانه انجام گرفته باشد، هرگز لازم نیست که یک فرد دیپلمات و سیاسى مطابق گفتارش عمل نماید.
براى آن که به هدف نهائى خود برسیم لازم است که اولاً افکار خود را به وسیله روزنامه‏ها به تمام مردم تزریق کنیم، تا اگر دولت بخواهد با ما مبارزه کند آن را با عصاى مخالفت با افکار عمومى تأدیب کنیم.

پروتکل شماره۸:
رژیم ما آن چیزى است که از طرف نویسندگان قانون شناس، اهل اداره و خلاصه محصلین عالى مقام تهیه شده و این اشخاص تمام جزئیّات زندگانى اجتماعى را دانسته و تمام حرفهاى دیپلماسى و سیاسى را به ما یاد مى‏دهند و بدین ترتیب از تمام ریزه‏کاریهاى زندگانى مطلع مى‏شویم.

پروتکل شماره۹:
وقتى دولت ما تشکیل گردید، ما جزئیّات مربوط به زندگانى آزادى، مساوات، اخوّت را تکذیب کرده، فقط همین کلمات را روى افکار خود قبول نموده، نام آنها را (حقّ آزادى و وظیفه مساوات و فکر برادرى) مى‏گذاریم یعنى شاخه‏هاى کار را بدست خود مى‏گیریم.
و بدین وسیله گاو را از شاخهایش گرفته و تمام نیروهاى مخالفین را سرکوب خواهیم کرد.
من مى‏توانم با کمال جرأت اعلام کنم که واضعین قانون و مجریان آن و خلاصه فرشته سعادت و عفریت بدبختى ما هستیم.
سر منشأ هر ارعاب و نگرانى ما هستیم.
براى اجراى تصویب نامه‏هاى خویش از کمونیستها، سوسیالیسها و امپریالیسها استفاده مى‏کنیم، بدین نحو که تا ممکن باشد آنها را تقویت مى‏نمائیم، زیرا بالاخره هر حزبى به سهم خود دیوارى از بناهاى عظیم قدیم را خراب کرده و به اصطلاح سرنخى به ما خواهد داد.
فقط یک چیز ممکن است از شوکت و قوّت ما بکاهد و آن همکارى دولت و ملّت است ولى ما احتیاطات لازمه را در این زمینه انجام داده‏ایم، مثلاً بین ملّت و دولت جدائى وسیعى انداخته و ملّت را از دستگاه حاکمه خود مرعوب و خائف کردیم. در این حال چگونه ممکن است ملّت تحت نفوذ ما نباشد؟
بالاخره آموزش و پرورش ما توانست به وسیله نشر افکار و آراى باطله نسل جوان را فاسد و متعفن سازد.
چون پایتخت شهرهاى دیگران توسعه پیدا کند، مجبور مى‏شوند، خطّ زیر زمینى بکشند و این به نفع ما است زیرا از همان تونل‏هاى زیر زمینى اعمال تخریبى ما شروع خواهد شد.

پروتکل شماره۱۰:
مردم، همیشه از دریچه زرق و برق به سیاست مى‏نگرند.
مگر ممکن است آنها حقیقت مطلب را درک کنند، در صورتى که وکلاى آنها غرق در شهوات و عشرت هستند؟
وقتى اعلام انقلاب کردیم، به مردم این طور خواهیم گفت: شما در منتهاى ناراحتى و بدبختى زندگى مى‏کردید، ما این را خوب درک کرده مى‏خواهیم علت این بدبختى را رفع کنیم، ما مى‏خواهیم آسایش و رفاه عمومى ایجاد کنیم، گرچه شما ما را متهم مى‏دانید، ولى آیا ممکن است قبل از آن که دولت ما را مشاهده کنید حکم قاطعى در بدى ما بدهید؟
براى آن که رأى اکثریّت را بدست آوریم، باید به همه (حقّ رأى) بدهیم، زیرا تفرقه و تمیز بین طبقات مانع از تحصیل آن مى‏گردد.
لازم نیست تمام دستگاه حاکمه را فاسد کنیم، تنها فاسد کردن یک جزء کافى است که دولت را بدست ما بیاندازد.
هرگاه سوزن (آزادى را در جسم مملکت فرو بریم در واقع او را مبتلا به وبا نموده و سبب هلاکتش را فراهم کرده‏ایم).
دستور و قانون جز مدرسهٴ فتنه و فساد چیز دیگرى نیست و به عبارت ساده‏تر، یگانه عامل ایجاد ضعف و انحلال ملّتها همانا (دستور) است.
(خطابه) چون روزنامه، پادشاهان و رؤسا را ضعیف و زائد در اجتماع کرده و لذا اکثر آنها معزول و برکنار شدند، بدین وسیله زمینه براى رژیم (جمهورى)&l t;/SPAN> آماده، به جاى پادشاه هیئتى به ریاست یکى از بردگان جانى و سوء سابقه‏دار (یهود) تشکیل مى‏دهیم.
اختیار یک حاکم جانى براى ما خیلى سودمند است زیرا همیشه از علنى شدن سوء سابقه خود خائف و آنچه دستورش دهیم اجرا خواهد کرد.
به این سبب به رئیس صلاحیّت اعلان حکم (عرفى) خواهیم داد و در صورت اعتراض، به مردم چنین خواهیم گفت: چون رئیس جمهورى، رئیس کل ارتش است، باید صلاحیّت حمایت دستور را داشته باشد، زیرا او نماینده مسئول دستور مى‏باشد. پس از آن که هیئت حاکمه فاسد گشت، مردم به ستوه آمده فریاد خواهند زد ما را از دست این رؤسا نجات دهید، رئیسى براى ما انتخاب کنید که اسباب و علل این اختلافات را از بین برده تعصّبات دینى و اخلاقى را نابود کند، رئیسى که بتواند امنیّت را حکم فرما کند.

پروتکل شماره۱۱:

یکى از نعمتهائى که خداوند به یهود عطا فرموده این است که آنها را در چهارگوشه جهان متفرق ساخته است، گرچه دیگران آن را از اسباب ضعف و بدبختى ما مى‏دانند، ولى همین تفرقه است که سبب بدست آوردن زمام حکومت جهان شده است.

پروتکل شماره۱۲:
کلمه (آزادى) تفسیرهاى متعددى دارد، بهترین تفسیر، این است که بگوئیم: آزادى یعنى مواردى که قانون رخصت مى‏دهد.
این معنى با هدفهاى ما بهتر سازش دارد زیرا تعیین آن موارد بدست ما است، چون قانون را ما جعل مى‏کنیم.
دیگر هیچ کس نمى‏تواند به سیاست ما کوچکترین تعرضى بنماید هر نشریه‏اى که در صدد هجوم بر علیه ما برآید فورا آن را به بهانه تحریک احساسات عمومى توقیف خواهیم کرد.
البته در نشریّات خودمان، به نقطه‏هائى از سیاست (یهود) که مایلیم آنها را تغییر دهیم پرخاش خواهیم کرد.
هیچ خبرى، پیش از آن که به اطلاع ما برسد، به گوش کسى نخواهد رسید، یعنى کنترل اخبار جهان بدست ما و تنها خبرهائى به اطلاع همگان مى‏رسد که به نفع ما باشد.
کتابهائى با سبکى شیوا و ارزان تألیف کرده و بدین وسیله افکار مسموم خود را به خورد مردم مى‏دهیم.
به زودى، سالسوز کتاب بدست ما خواهد افتاد و از این راه، از نشر افکار مغشوش و مخالف یهود، جلوگیرى مى‏کنیم.
در درجه اوّل از روزنامه‏هاى رسمى براى دفاع از حقوق یهود استفاده خواهیم کرد و در درجه دوّم روزنامه‏هاى شبه رسمى را وسیله نشر افکارمان قرار داده و در درجه سوّم از روزنامه‏هاى معارض استفاده مى‏کنیم، زیرا مخالفین را فقط به وسیله آنها مى‏توان شناخت.
چیزى که هست همین‏ها به نقطه‏اى که مایلیم هجوم خواهند برد و مخالفت ساختگى ما در نقشه سوّم است و آن روزنامه‏اى که با ما مخالفت مى‏کند مخالفت را با افکار ما نموده است، در آن صورت دشمنان ما از نظر ساختگى به آن روبرو خواهند شد و ما از هر قسم روزنامه‏اى خواهیم داشت ارستوکرات، جمهورى پرست، انقلابى حتّى آنارشیست، فقط بدون شبه تا این تشکیلات باقى است روزنامه‏هاى ما هم مانند خداى هندى (فنشو) از تنگنا خارج خواهند بود و در مقابل دستهائى که اداره روزنامه به آنها سپرده شده هم در تغییر جمعیّت و هم حاضر کردن افکار عمومى به نفع ما بى‏اثر نمى‏باشد و مردمى که داراى عصبانیّت زیاد مى‏باشند، از عقیده تابعیّت خود گذشته و به نفع ما سخن خواهند گفت.
وقتى رژیم را عوض مى‏کنیم، روزنامه‏ها نباید از آن انتقاد کنند، تا مردم به حکومت جدید بدبین نشوند.

پروتکل شماره۱۳:
براى آنکه مردم را مشغول کرده باشیم، هر روز مشکلات جدیدى براى آنها به وجود آورده تا آن‏ها را از مذاکره در مسائل سیاسى باز داریم.
هر روزه صفحه‏هاى جرائد و مجلات را از مسابقات فوتبال،بسکتبال، کشتى آزاد… پر خواهیم کرد تا بدین وسیله مغز ملّت را در تفکّر به این مسابقات مشغول سازیم.
شاید، هیچ کس نداند که در پشت کلمه (تقدّم، پیشرفت) چه دروغها و فریبهائى خوابیده است، بطور حتم این کلمه جز در مواردى که در پیش روى هاى علمى استعمال مى‏شود، هیچ‏گونه معنى مفیدى ندارد.

پروتکل شماره۱۴:
درتمام کشورهاى بزرگ، ما عقائد دینى را ریشه‏کن خواهیم کرد و مطالب مسموم خود را به وسیله نویسندگان عالى مقام همان کشورها تزریق مردم مى‏نمائیم.

پروتکل شماره۱۵:
همه پلیسهاى مخفى بین‏المللى در احزاب ما عضو خواهند شد.
براى آنکه (لوکوموتیو) بزرگ خود را به حرکت درآوریم، باید هیئتى متشکل از افراد بى‏باک، جانى و مطرود اجتماع بوجود آوریم، تا به وسیله (زور) آنها و (زر) ما اهداف و عقائد خود را دائر سازیم.
وکلاى مجلس سنا و تمامى شخصیّتهاى بزرگ اجتماع کورکورانه از سیاست ما پیروى مى‏کنند.
چگونگى سیطره ما در یک جمله خلاصه مى‏شود: تمام ملتهاى جهان (کودک) و یهود (مادر) آنها است.

پروتکل شماره۱۶:
پیروى از (علماء) را ارتجاع و کهنه‏پرستى قلم‏داد خواهیم کرد تا بدین وسیله از یگانه دشمنى که ممکن است در مقابل ما ایستادگى کند، آسوده خواهیم شد زیرا دیگر مردم به دور آنها نخواهند رفت.
تا یهود هست (علماء) بدبخت، فقیر و بیچاره زندگى خواهندکرد.

پروتکل شماره۱۷:
هرچند زمانى، براى آن که از شوکت و عظمت رؤساى غیر یهود کاسته باشیم، یکى از شخصیّتهاى برجسته کشور را به وسیله ترور فردى، به قتل مى‏رسانیم.

پروتکل شماره۱۸:
قاتل سیاسى، نبرد در راه آزادى، جهاد براى سعادت انسان، جملاتى است که به وسیله آنها مردم را متمرد، سرکش و بى‏باک تربیت مى‏کند و اکثرا فریب ما را خورده‏اند.

پروتکل شماره۱۹:
..
. بدین جهت مالیّات کمرشکنى بر املاک و عایدات وضع خواهیم کرد تا بودجه دولت تأمین گردد.
بحرانهاى اقتصادى را به وسیله از کار انداختن پولها در کشورهاى غیر یهودى به وجود آوردیم.
رؤساى غیر یهودى یا از روى اهمال و یا از روى عمد دولتهاى خویش را مجبور کردند تا آن قدر از ما پول قرض کنند که از پرداخت آن عاجز بمانند، آیا مى‏دانید با چه زحمتى این کارها را انجام دادیم؟!!

این بود جملاتى چند از (پروتکلهاى) کتابى که دهها نفر به جرم ترجمه یا نشر آن به قتل رسیده و از زندگانى محروم شده‏اند.
عجیب این که اکثر این مطالب و اوضاع در جهان اسلام و غرب جامه عمل پوشیده است.
و عجیب‏تر آن که دنیا با یک حرکت سریع و کورکورانه‏اى به سوى تحقّق بخشیدن به اهداف یهود پیش مى‏رود، به طورى که احتمال داده مى‏شود که ظلم و تعدّى و نگرانى و بدبختى به زودى جهان را نابود کند.
امید است، نویسندگان مقتدر، بازوى کوشش را بکار انداخته براى مفتضح کردن این (مادّه فساد) جدیّت بیشترى از خود ابراز دارند.
چنانچه بر صاحبان مناصب عالیه، لازم است که چشمهایشان را بیشتر باز بنمایند، تا در این تارهائى که یهود در هر گوشه و کنارى تنیده‏اند واقع نشوند.


 


نفوذ و سیطره یهود!
در فصلهاى پیش به این نتیجه رسیدیم که یهود، پیوسته مى‏کوشد تا جهان را تحت سیطره خود در آورد.
اینک باید دید، که آ
نها تا چه اندازه‏اى در این زمینه موفق بوده‏اند.

قبل از هرچیز باید گفت: ما مطمئن هستیم که ملل جهان گرچه هنوز در پنجه یهود هستند، ولى بالاخره روزى از این پنجه‏هاى خونین خلاص خواهند شد تا ضربت سنگین خود را بر پیکر یهود وارد ساخته و آنها را از سرزمینهاى اسلامى ریشه‏کن کنند.
ولى مقصود آن است که مسلمانان را از سیطره یهود بر مواقع حساس جهان مطلع ساخته، قدرت آنها را با نیروى خود بسنجیم تا بیهوده وارد کار نشویم.

الف ـ سازمان ملل متحد: (یا کنفرانس بین‏المللى یهود!)
۱
ـ شعبه دبیر کلى سازمان
&l t;SPAN style=”LINE-HEIGHT: 200%; FONT-FAMILY: ‘Tahoma’,’sans-serif’; FONT-SIZE: 9pt; mso-fareast-font-family: ‘Times New Roman'” lang=AR-SA>نام شخصیّتهاى یهود که در شعبه دبیر کلى سازمان ملل متحد هستند از قرار ذیل است(۵):
۱
ـ دکتر اچ، اس، بلوک رئیس شعبه اسلحه!
۲
ـ انتونى کولات، رئیس امور اقتصادى!
۳
ـ انس کارد و زنبرگ، مشاور پایه یک امور اقتصادى!
۴
ـ داوید ونتراب، رئیس شعبه حسابدارى!
۵
ـ کارل، لاجمن، رئیس شعبه خزا
نه و واردات!

۶
ـ هانرى لانکیر، معاون دبیر کل در امور اجتماعى!
۷
ـ دکتر لیون استیننگ، رئیس شعبه مواد متبادله!
۸
ـ دکتر اشکول، رئیس شعبه حقوق بشر!
۹
ـ اچ، اى، دیکوف رئیس شعبه اداره کشورهاى غیر مستقل!
۱۰
ـ بنیامین کوهین، معاون دبیر کل شعبه اطلاعات!
۱۱ < /SPAN>ـ جى، بینوت لیفى، رئیس شعبه فیلم‏ها!
۱۲
ـ دکتر لیفان کونو، معاون رئیس شعبه قانون!
۱۳
ـ ابراهام، اچ، فیللر، رئیس شعبه قانون!
۱۴
ـ چى ساندبرک، مشاور شعبه قانون بین‏المللى!
۱۵
ـ دافید، زایلو دویسکى، رئیس شعبه مطبوعات!
۱۶
ـ جرجو رانیوفیج، رئیس شعبه مترجمین!
۱۷
ـ ماکس ایراموفیج، رئیس شعبه تصمیم!
۱۸
ـ مارک سولبر، رئیس شعبه ساتو!
۱۹
ـ بى، سى، جى، کین، رئیس شعبه محاسبات!
۲۰
ـ مرسیدس برکمن، مدیر استقلال(۶)!
۲۱
ـ دکتر اى، سنجر، رئیس شعبه مراجعات!
۲۲
ـ باول، رادزیاتکو، رئیس دکتراى بهداشت جهانى!


2 ـ شعبه اطلاعات سازمان ملل متحد
۱
ـ جرزى شبیرو، رئیس خبرگزاریها، مرکز ژنو!
۲
ـ بى، تیکفر، رئیس شعبه خبرگزاریها، مرکز هند!
۳
ـ هنرى، فاست، رئیس شعبه خبرگزاریها، مرکز چین!
۴
ـ دکتر جولیوس، ستاویسکى، رئیس شعبه خبرگزاریهاى (م وارشو)!


3 ـ شعبه امور داخلى، در سازمان ملل متحد
۱
ـ دایفید، اى، موریس که اسم حقیقیش، موسکوفیچ، رئیس امورات، داخلى جهانى!(۷).
۲
ـ فى، کبریل کارسن، رئیس شعبه‏هاى داخلى منطقه استوا!
۳
ـ جان زوزنر، خبرگزار لهستانى در شعبه‏هاى داخلى!


4 ـ مؤسسه تغذیه و کشاورزى
۱
ـ اندرى، مایر رئیس شعبه تغذیه و کشاورزى!
۲
ـ اى، بى، جاکویسن نماینده دانمارک، در شعبه تغذیه کشاورزى!
۳
ـ اى، فریس نماینده هلند در شعبه تغذیه و کشاورزى!
۴
ـ ام، ام، لییمن رئیس شعبه آبادانى و مسکن!
۵
ـ کیروا کاردوس رئیس شعبه همزیستى جهانى!
۶
ـ بى‏کاردوس رئیس شعبه متفرقات!
۷
ـ ام، از اکل (حسقیل) رئیس شعبه اقتصاد تحلیلى!
۸
ـ جى، سى، کاکان مشاور فنى شعبه حفظ جنگلها!
۹
ـ ام، اى، هایرمن رئیس شعبه حفظ جنگلها!
۱۰
ـ جى، مایر، رئیس قسمت تغذیه!
۱۱
ـ اف، ویسل رئیس قسمت اداره!

ب ـ (یونسکو) یا مؤسسه فرهنگى. (سازمان یونسکو)
یونسکو هم مانند مراکز با اهمیّت جهان بدست اخلالگر یهود مى‏چرخد، این مؤسسه تنها بوسیله دو شخصیّت اداره مى‏شود:
۱
ـ آلف سومر، فیلد رئیس هیئت مبادلات خارجى!
۲
ـ جى، ایزنهارد رئیس هیئت تنظیم فرهنگ جهانى!

شخصیّتهاى دیگر این مؤسسه از قرار ذیل است:
۳
ـ ام، لافن رئیس شعبه فرهنگ جهانى!
۴
ـ اج، کابلن رئیس کل شعبه استعلامات!
۵
ـ سى، اچ و تیز رئیس شعبه حسابدارى!
۶
ـ اس، سامون، سلیکى رئیس شعبه استقلال!
۷
ـ بى، ابرامیسکى رئیس شعبه پناهندگان و سیاحت!
۸
ـ بى، ویرمل رئیس شعبه سازمان و تعیین!
۹
ـ دکتراى، ویلسکى رئیس شعبه فنى مصالح صحراهاى آسیا!

ج ـ بانک عمران بین‏المللى
۱
ـ لیونارد بى‏رست، مدیر اقتصادى بانک!
۲
ـ لیوبولد جیمله نماینده (چکسلواکى) در مجلس شوراى اداره!
۳
ـ آى یولاک، عضو مجلس شوراى اداره!
۴
ـ اى، ام، جونک نماینده (هلند) در مجلس شوراى اداره!
۵
ـ بى، مندیس نماینده (فرانسه) در مجلس شوراى اداره!
۶
ـ جى، ام، برتلیس نماینده (بیروفى) در مجلس شوراى اداره!
۷
ـ ام، ام، مندلس سکرتر بانک عمران جهانى!
۸
ـ وى، ابراموفیچ نماینده (یوگسلاوى) در مجلس شوراى اداره!

د ـ صندوق نقد بین‏المللى
در واقع این مؤسسه جهانى ستون اصلى سازمان ملل را تشکیل مى‏دهد، شخصیّتهاى این مؤسسه بدین ترتیب هستند:
۱
ـ جوزیف کولد من، عضو (چکسلواکى) در هیئت اداره!
۲
ـ بى، مندیس، نماینده (فرانسه) در هیئت اداره!
۳
ـ کمیل، کات مدیر کل مؤسسه!
۴
ـ (w) کاستر مدیر اداره شعبه (هلند)!
۵
ـ لویس رامنیسکى، مدیر اداره شعبه کانادا!
۶
ـ لویس آلمتن، معاون مدیر کل!
۷
ـ اى، ام، برنستن مدیر شعبه تحقیق و بررسى!
۸
ـ لیو، لیفانفال، مشاور سابق مؤسسه!
۹
ـ جوزیف کولد، مشاور سابق مؤسسه!

هـ ـ مؤسسه پناهندگان بین‏المللى
۱
ـ مایرکوهین، مدیر کل شعبه بهداشت جهانى
۲
ـ پییر جاکویسن، مدیر کل اعاده و اسکان پناهندگان.

و ـ مؤسسه بهداشت جهانى!
۱
ـ زت، دوستجمن، رئیس شعبه فنى!
۲
ـ جى، مایر رئیس قسمت طب!
۳
ـ دکتر ام، کودمر رئیس اداره قسمت طب و مالیّه!
۴
ـ اى، زارب رئیس قسمتى از مؤسسه!

ز ـ مؤسسه تجارت جهانى
۱
ـ ماکس، لوتنز رئیس هیئت مربوط به امور داخلى!
۲


اینک توجّهى به آمار تکان دهنده‏اى از نفوذ و فعالیّت یهود در آمریکا بفرمائید.
صلاح دسوقى در کتاب خود (آمریکا مستعمره صهیونیسم) آمار سال۱۹۵۰ را چنین مى‏نویسد(۹):

آمریکائى
یهودى
نوع کار

۳۰
٪
۷۰
٪
وکلاى دادگسترى

۳۱
٪
۶۹
٪
دکترها

۲۳
٪
۷۷
٪
تجار

۵۷
٪
۴۳
٪
پیشه وران

۶۲
٪
۳۸
٪
کارمندان دولت

۹۸
٪
۲
٪
کارگران فنى

۹۹.۹
٪
۱
٪
& lt;/SPAN>کشاورزان

۱۰۰
٪
۰
٪
بىکاران، افتادگان

خوب دقّت بفرمائید، با آنکه یهود فقط ۴٪ ملّت آمریکا را تشکیل مى‏دهند، با این حال تمام مراکز با اهمیّت آن کشور در دست آنها است.
نفوذ یهود، در چند سال اخیر آن قدر دامنه‏دار و توسعه پیدا کرده که با مقدّسات نصارى بازى مى‏کند چنانچه، چندى پیش صدها کشیش و کاردینال در واتیکان جمع گشته یهود را از خون مسیح تبرئه کردند!
گرچه به عقیده ما مسلمانان (عیسى علیه‏السلام) زنده است (… وَ ما قَتَلُوهُ وَ ما صَلَبُوهُ وَلکِنْ شُبِّهَ لَهُمْ…)(۱۰) نکشتند او را و نه بدار آویختند ولیکن شبهه شد مرایشان را، ولى این تبرئه که مخالف صریح انجیل مقدّس و صدها کتاب و دلیل دیگر نصارى است، خود بزرگترین سند بر نفوذ عجیب و روز افزون، یهود در جهان مسیحى است.


منبع: yahood.net


 http://www.apocalypse.blogfa.com

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید