ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

آیین نامه مسابقه سراسری تفسیر سوره انسان به همراه ۱۱۴ جایزه نقدی از ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال تا ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال

مقدمه

اگر ارزش هر علمى را وابسته به موضوع آن بدانیم، به یقین علم تفسیر که موضوع آن کلام خداست، از ارزشمندترین علوم است. ارزش هر علمى به جهت ارزش موضوع آن علم است . مانند علم طب و پزشکى که در جهت ‏حفظ و سلامتى جسم آدمى است . و همین‏طور دیگر علوم … ارزش علم تفسیر، قطعا بالاتر از دیگر علوم است زیرا موضوع آن، «کلام خدا» است که جنبه هدایت آدمى را بر عهده دارد. مسابقه تفسیر سور از جمله برنامه های موسسه قرآن و نهج البلاغه است که در حوزه ترویج آموزه های قرآنی به منظور فراهم نمودن بستری مناسب برای انس بیشتر آحاد مردم با معارف انسان ساز قرآن کریم و تدبر و بهره گیری از مفاهیم بلند آن برگزار می شود.

اهداف دوره:

– آشنایی با مفاهیم و معارف قرآن کریم

– گسترش و بسط ایمان و اعتقاد و عمل به کلام وحی و معارف اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و تبعیت از مکتب و تفکر تشیع علوی

– توسعه و ترویج فرهنگ غنی قرآن کریم

۵ استان برتر دارای بیشترین تعداد شرکت کننده در مسابقه

(تــا ایــن لحظــه): ۱-  استان قم ۲- استان تهران ۳- استان اصفهان ۴- استان فارس ۵- استان یزد

آیین نامه برگزاری:

۱)این مسابقه در یک مرحله و به صورت مجازی (آنلاین و تستی) از طریق ثبت نام در سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه به آدرس زیر برگزار خواهد شد.

۲) www.2noor.com مهلت ثبت نام : تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

۳)تاریخ آزمون: متعاقبا اعلام خواهد شد.

۴)منابع و تعداد سوالات: تفسیرنمونه سوره انسان جلد ۲۵، تعداد سوالات ۲۵. متن به صورت رایگان در سایت  قرار داده می شود  که قابل دانلود می باشد.

۵)  شرکت کنندگانی که به ۷۰ درصد سوالات آزمون پاسخ صحیح دهند، در قرعه کشی مسابقه قرار می گیرند.

۶) برای ثبت نام و شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی سایت مبلغ ۵ هزار تومان بابت هزینه های برگزاری و اطلاع رسانی دریافت می شود.

۷) به ۱۱۴ نفر از کسانی که حدنصاب آزمون را کسب نمایند، به قید قرعه، جوایز نقدی اهدا می شود.

۸)در صورت هر گونه سوال درمورد آزمون و یا بروز مشکل در حین ثبت نام، می توانید به کانال ارتباطی موسسه قرآن و نهج البلاغه مراجعه نمایید.

https://eitaa.com/twonoor              ایتا                 https://t.me/twonoor                تلگرام
لینک دانلود تفسیر سوره انسان

مطالعه ی سوره ی انسان در سایت

قابل توجه ثبت نام کنندگان در مسابقه

در صورت قادر نبودن به پرداخت آنلاین(نداشتن رمز دوم) و یا به هر دلیل دیگر می توانید بعد از ثبت اطلاعات خود به جای پرداخت آنلاین مبلغ ۵ هزار تومان، مبلغ ۷ هزار تومان به کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۶۰۹۱۳۷۲۹  به نام موسسه قرآن و نهج البلاغه واریز نموده و تصویر فیش واریزی را به همراه نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود به شماره ی ایتا یا تلگرام ۰۹۹۰۴۵۷۱۵۲۴  ارسال نمایید تا همکاران ما ثبت نام شما را تکمیل نموده و به شما اطلاع رسانی نمایند.