ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد (ویژه حافظان کل قرآن کریم)

(ویژه حافظان کل قرآن کریم)

 راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ( ویژه حافظان قرآن )

حافظان کل قرآن کریم طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی میتوانند بدون محدودیت سنی و تحصیلی (مقطع راهنمایی،دبیرستان ،دیپلم و بالاتر)  لیسانس رسمی دانشگاهی را از وزارت علوم دریافت کنند.  برای اخذ لیسانس باید در سایت تلاوت مدرک درجه ۳ تخصصی را  ثبت نام و دریافت کرده و در سایت سازمان سنجش  نیز رشته علوم و قرآن حدیث را از تاریخ ۹۸/۰۹/۱۶ لغایت ۹۸/۰۹/۲۸ ثبت نام نمایند .

 پیرو اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۹/۱۶ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می‌رساند که به منظور فراهم نمودن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر (از تاریخ ۹۸/۰۹/۱۶ لغایت ۹۸/۰۹/۲۸) در آزمون مزبور ثبت‌نام نموده‌اند می‌رساند، اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان از روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۱۴ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۱۶ بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org  قرار خواهد گرفت. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و همچنین اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۹/۲۶ درخصوص اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام، نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

ضمناً به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نگردیده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که در بازه زمانی فوق (۹۸/۱۱/۱۴ لغایت ۹۸/۱۱/۱۶) این دسته از متقاضیان نیز بتوانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

(ضمنا  برای ثبت نام در سایت تلاوت باید منتظر اعلام ثبت نام در هفته های آینده باشیم)   علاقه مندان به اخذ لیسانس حتما راهنمای ثبت نام ویژه حافظان را به دقت مطالعه نمایند زیرا در بعضی موارد نسبت به دانشجویان کارشناسی ارشد متفاوت است. همچنین به اطلاع می رساند : موسسه قرآن و نهج البلاغه ۱۳ کتاب و جزوه  تهیه نموده که منبع آزمون حافظان قرآن برای اخذ لیسانس و ورودی کارشناسی ارشد می باشد لذا برای تهیه جزوات و خرید منابع به لینک زیر مراجعه http://2noor-com/  یا با تلفن ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۱۰ تماس حاصل نمایند.و همچنین جهت تهیه ۱۱۰ جلسه دروس آمادگی کارشناسی ارشد و۲۱ جلسه دروس تست تشریحی می توانید به لینک  زیر مراجعه نمایید:https://2noor.com/ برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های ۰۹۱۲۶۵۱۲۷۹۹ آقای شاه نظر و ۰۹۱۲۱۵۱۱۹۷۳ آقای رضا زاده  و ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۴۱ تماس نمایید. راهنمای ثبت نام کنکور ( ویژه حافظان قرآن)

پیش نیازها: آماده داشتن اسکن عکس ۳*۴ با حجم کم و سایز ۲۵۰*۳۰۰ پیکسل داشتن کارت عضو شتاب که دارای رمز دوم باشد. اطلاعات داخل شناسنامه و کارت ملی و آدرس دقیق و کدپستی حافظان عزیز جهت ثبت نام در کنکور برای اخذ مدرک کارشناسی در رشته علوم قرآن و حدیث، مراحل ذیل را انجام دهید: آدرس سایت سازمان سنجش: www.sanjesh.org به سایت سازمان سنجش رفته و گزینه «خرید کارت اعتباری» را انتخاب نمایید. سپس در صفحه باز شده از سمت راست گزینه «خرید کارت» را برگزینید. در صفحه بعد گزینه کارشناسی ارشد را کلیک کنید. در صفحه نشان داده شده گزینه اول را که در شکل مشخص است را انتخاب و تعداد ۱ را درج نمایید. سپس کادر های نشان داده شده در پایین را (مشخصات داوطلب) تکمیل کنید. یکی از بانکهای موجود را انتخاب نمایید. (برای فرض ما در اینجا بانک سامان را انتخاب کرده ایم). از تمامی کارتهای عضو شتاب (برای بانک های مختلف) که دارای رمز دوم هستند را می توانید استفاده کنید. پس از انتخاب، صفحه مربوط به پرداخت نشان داده می شود. شماره کارت و رمز دوم و تاریخ و … را وارد نمایید. در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت سیستم شماره پرونده و رمز عبور را نشان می دهد. حال مجددا به صفحه اول سایت سازمان سنجش رفته و گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. پس از وارد کردن شماره پرونده و رمز عبور فرم مربوط به آپلود تصویر ۳*۴ داوطلب نشان داده می شود. توجه نمایید که تصویر اسکن شده بایستی دارای حجم کم و سایز ۲۵۰*۳۰۰ باشد. سپس تایید و به صفحه بعد روید. در این فرم نشان داده شده تمامی مشخصات فردی را وارد کنید. چند بند موجود در فرم که ممکن است داوطلب در تکمیل آن دچار مشکل شود در ذیل توضیح داده شده است.

فرم راهنمای کنکور کارشناسی ارشد

بند ۱۹: کد ۳۰۰۱ وارد شود.   بند ۲۰: کد ۹۹۹۹وارد گردد.   بند ۲۱: داوطلبان حافظ قرآن دیپلمه سال ورود به دانشگاه خود ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ وارد کنند.   بند ۲۲: داوطلبان حافظ قرآن دیپلمه سال فارغ التحصیلی خود را ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ درج نمایید.   بند ۲۳: معدل دیپلم ویا آخرین مدرک تحصیلی را وارد نمایید.   بند ۲۵: مطابق تصویر گزینه مربوط به حافظان با مدرک دیپلم و زیر دیپلم انتخاب شود.   بند ۲۶: گروه «علوم انسانی» انتخاب شود.   بند۲۸:زبان رشته امتحانی اول زبان انگلیسی تیک زده شود.   بند ۲۷: کد رشته امتحانی را ۱۱۱۱ وارد کنید. تذکر:صفحات ۹ و ۱۰  دفترچه کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹را با دقت مطالعه کنید.

کنکور کارشناسی ارشد

برای مشاهده و دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد نا پیوسته سال۱۳۹۹ کلیک کنید :