ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

آغاز ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه قرآن و نهج البلاغه

ثبت نام کلاس های موسسه قرآن

فهرست مطالب

آغاز ثبت نام در دوره های حفظ و قرائت موسسه قرآن و نهج البلاغه  قم

 

حجت الاسلام رضا زاده جویباری مدیر عامل موسسه قرآن و نهج البلاغه قم  از آغاز ثبت نام در دوره های آموزش سراسری  نیم سال آخر 1401 در رشته های حفظ ، قرائت ، مفاهیم ، تربیت مربی و آمادگی کارشناسی و ارشد و… خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه : آقای رضا زاده جویباری در پاسخ به پرسش خبرنگار قرآنی دو نور، از برگزاری متنوع دوره های آموزشی موسسه گفت:

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه برای بهره گیری مطلوب از فن آوری اطلاعات و ایجاد بستر مناسب و فراگیر با تاکید بر فراگیری از طریق دیداری و شنیداری وکاهش حضور در کلاس درس ، دوره های آموزشی غیر حضوری قرآن و نهج البلاغه را طراحی وبه صورت تلفنی ویا آنلاین برگزار می کند.

آموزش غیر حضوری ، تلاش نو وتاثیرگذار برای ایجاد فرصت های برابر آموزشی برای همه علاقهمندان است در این نوع از آموزش ، محدودیت های زمانی ، جغرافیای ، فردی و اجتماعی از بین می رود، ضمناً محتوای دوره های آموزش تلفنی و آنلاین متناسب با شرایط فراگیری طراحی و تدوین شده است.

مشتاقان و علاقه مندان به حفظ ، قرائت ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و نهج البلاغه همچنین  حافظان قرآنی که مایل به اخذ لیسانس رسمی از وزارت علوم هستند می توانند به صورت تلفنی یا آنلاین و همچنین دوره های آموزشی آفلاینی که برگزار می شود فراگیری آسانی داشته باشند.

 

ایشان در این گفتگو اعلام داشته که علاقمندان به فراگیری در دوره های آموزشی مختلف از حالا تا پایان مهر ماه میتوانند با مراجعه به سایت  www.2noor.ir

و یا با مراجعه به کانال اطلاع رسانی موسسه در پیام رسان ایتا به آدرس  https://eitaa.com/twonoor در رشته مورد علاقه خود ثبت نام را انجام دهند.

 

فراخوان ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه به شرح ذیل است:

 

(برای ثبت نام روی دوره مد نظرتان کلیک کنید!)

  1. حفظ تلفنی دوساله ، چهارساله و… قرآن کریم

  2. حفظ تلفنی دوساله ،چهار ساله نهج البلاغه

  3. دوره تلفنی تثبیت قرآن کریم و یا نهج البلاغه

  4. آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم (آنلاین)

  5. آموزش تجوید (آنلاین)

  6. آموزش صوت و لحن (آنلاین)

  7. آموزش تربیت مربی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم (آنلاین)

  8. آموزش فراگیری ترجمه قرآن کریم (آنلاین)

  9. دوره مفاهیم و تفسیر نهج البلاغه به صورت موضوعی(آنلاین)

  10. دوره مفاهیم و تفسیر قرآن کریم به صورت موضوعی(آنلاین)

 

ثبت نام کلاسهای آمادگی کارشناسی و ارشد ویژه حافظان قرآن

 

حاج آقا رضا زاده ، در زمینه برگزاری کلاسهای آمادگی کارشناسی و ارشد رشته علوم قرآن و حدیث اظهار داشتند:

موسسه یک سری کلاسهای آموزشی آنلاین دارد و یک سری کلاسهای آفلاین که مربوط به سال گذشته است که در اختیارعلاقهمندان قرار می دهد ، همچنین 13 کتاب و جزوه به عنوان محتوای دوره و نیز فلش دروس و تست ها نیز آماده شده که کمک می کند به فهم بهتر همین دروس ، که همه اینها در اختیار درخواست کنندگان قرار می گیرد.

علاقهمندان به تهیه کتب و جزوات ، فلش دروس تستها و نیز برای شرکت در کلاسهای آنلاین و یا آفلاین می توانند به سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه مراجعه نموده ویا با پیام مکتوب و صوتی به واتساپ 09121511973میتوانند مشاوره لازم را دریافت نمایند همچنین در زمینه انواع کلاسهای آموزشی موسسه می توانند به صورت رایگان با واتساپ مورد نظر و یا در پیام رسان ایتا درخواست خود را اعلام و مشاوره و اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

کانال جامع دو نور در ایتا:
https://eitaa.com/twonoor
کانال جامع دو نور در تلگرام:
https://t.me/twonoor

صفحه اصلی – موسسه قرآن و نهج البلاغه -آموزش مجازی قران ونهج البلاغه

 

ثبت نام حفظ و قرائت

     آغاز ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه قرآن و نهج البلاغه  قم. آغاز ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه قرآن و نهج البلاغه  قم. آغاز ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه قرآن و نهج البلاغه  قم. آغاز ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه قرآن و نهج البلاغه  قم. آغاز ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه قرآن و نهج البلاغه  قم. آغاز ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه قرآن و نهج البلاغه  قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید