ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

۱۴ بهمن ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد برای حافظان قرآنی که از ثبت نام جا مانده اند

به اطلاع آن دسته از حافظان قرآنی که تا ۲۸ آذر ماه موفق به ثبت نام در سایت سازمان سنجش برای اخذ لیسانس نشده اند میرساند 

طبق اطلاعیه سازمان سنجش افرادی که ثبت نام کرده و نیاز به ویرایش دارندو یا افرادی که از ثبت نام جا مانده اند می توانند در تاریخ ۹۸/۱۱/۱۴ تا ۹۸/۱۱/۱۶در سایت سازمان سنجش  ثبت نام به عمل آورند.

ضمنا برای تهیه و دریافت ۱۳ کتاب و جزوه (محتوای آزمون رشته علوم  قرآن وحدیث ویژه حافظان قرآن) می توانید به صورت اینترنتی از طریق لینکhttps://b2n.ir/j50169 خرید خود را انجام دهید و یا با واریز مبلغ ۵۲۵۰۰۰هزار تومان به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۶۰۹۱۳۷۲۹ به نام موسسه قرآن و نهج البلاغه و ارسال عکس و فیش واریزی و آدرس  کامل و کد پستی خود  از طریق شماره تلگرام ،ایتا،سروش ۰۹۹۰۴۵۷۱۵۲۴ خرید جزوات را انجام داده و سپس با تلفن ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۱۰ یا ۱۱۴ به واحد ارسال جزوات موسسه اطلاع دهید.

همچنین برای ثبت نام  آنلاین در کلاس های مجازی آمادگی کارشناسی ارشد به لینک https://b2n.ir/2noor.com مراجعه نمایید . و برای کلاس های حضوری آمادگی  کنکور کارشناسی ارشد با شماره ۰۹۱۲۱۵۱۱۹۷۳ تماس حاصل نمایید.

شایان ذکر است کلاسهای حضوری آمادگی ارشد  در شهرستان قم در حال برگزاری است و در شهرستان تهران و اصفهان در صورتی که ثبت نام کنندگان به حد نصاب برسند از تاریخ ۹۸/۱۰/۱۹ (پنج شنبه و جمعه ها هرهفته) برگزار می شود.تلفن هماهنگی :۰۹۱۲۱۵۱۱۹۳۸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

به این مطلب امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید