ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

به جذابیت درونی خود احترام بگذارید

فهرست مطالب

 این مطلب برای زن هایی نوشته شده است که همه تلاش خود را می کنید تا رابطه خود را همیشه شاد و در جریان نگه دارند. برای این منظور نیز همه افکار و انرژی خود راصرف می کنند. اما این باعث می شود تا به تنهایی همه مشکلات زندگی را به دوش بکشند و تصور کنند هرچه بیشتر خود را فراموش کنند و طرف را بالا ببرند، بهتر است. غافل از اینکه فقط خود را نابود می کنند.


مشکل دقیقا اینجا است. این زن ها طرز فکر اشتباهی دارند. اینکه شما برای احساس شادی در زندگی خود به مردها وابسته باشید بزرگ ترین زنگ خطر است.


وابستگ
ی به مرد برای خوشحال بودن همیشه نتیجه معکوس دارد


بزرگ ترین اشتباه زنان از خودگذشته این است که خود را فراموش می کنند. همه زندگی خود را در گرو خوشحال بودن مرد زندگیشان می دانند و همیشه در این مسیر تلاش می کنند. اما باید بدانید این احساس به هیچ عنوان پایدار و دایمی نیست. اگر تاکنون تصور می کرده اید مرد شما باعث خوشحالی شما است، ممکن است روزی از این طرز فکر خود سرخورده شوید. انسان تا زمانی که نتواند از آنچه خودش هست احساس رضایت و شادی داشته باشد، نمی تواند از دیگران نیز این رضایت یا شادمانی را دریافت کند. شما باید ابتدا ذات وجودی خود را دوست داشته باشید.


ابزار رابطه درست:


من همه چیز هستم


۱. تصور کنید: جذابیت شما نامحدود است و قلب شما دریایی از طلا است که هر مردی دوست دارد در آن شیرجه بزند. این را تصور و با همه وجود احساس کنید. وقتی خودتان را زیبا و دوست داشتنی ببینید، مرد شما نیز شما را همان طور خواهد دید. شما با نیروی ذهن خود می توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و خود را به ذات واقعی و زیبای خود نزدیک تر کنید. این تصورات زیبا به شما اعتمادبه نفس خوب می دهد و باعث می شود تا باور کنید، شما همه چیز هستید.


۲. هر زمان هر نوع شک، ترس، نگرانی یا افکار منفی به ذهن شما خطور کرد، به آنها بها ندهید و آنها را کنار بگذارید.


۳. در ذهن خود تصویر بزرگی از زیبایی و جذابیت درونی خود ترسیم کنید (همین الان این کار را انجام دهید) و در تمام روز و شب این تصویر را جلوی نگاه خود قرار دهید و به مسایل جانبی توجه نداشته باشید.


۴. تا زمانی که تصویر جذابیت شما در جلو ی چشمانتان باشد، احساس خوب خواهید داشت و متوجه می شوید همه اتفاق های اطراف به نوعی زیبا و جالب هستند. وقتی اعتمادبه نفس داشته باشید و خود را زیبا و جذاب ببینید، هر جا که بروید تصور می کنید مثل آهن ربا می توانید مردها را به سوی خود جذب کنید.


۵. همیشه سعی کنید گیرنده انرژی های مثبت باشید. با خود تصور کنید مردی که دوستش دارید همیشه
انرژی مثبت به شما می دهد
.


هنگامی که این تمرینات را انجام دادید، باید آنها را به عادت های هر روز خود تبدیل کنید. باید تا اندازه ای این حس زیبایی، جذابیت، اعتماد به نفس، گرفتن و دادن انرژی مثبت به اطرافیان را در خود تقویت کنید تا تاثیر مستقیم آن را بر رابطه کنونی خود لمس کنید. این حس های خوب باعث می شود تا از توجه مختص به مردها و گرفتن حس رضایت و خوشحالی از آنها فاصله بگیرید. شما می توانید خود موجب خوشحالی خود باشید.


وقتی یک زن بتواند خودش را با تمام وجود دوست داشته باشد، مطمئن باشید مرد هم همین طور زیبا او را خواهد دید و با همه وجود دوستش خواهد داشت. حس رضایت و خوشبختی واقعی از درون انسان ها نشات می گیرد. وقتی خودتان خود را دوست ندارید چطور انتظار دارید دیگران شما را دوست داشته باشند؟


منبع :پورتال خبری البرز www.alborznews.co

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید