ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

برگزاری دوره فشرده آمادگی کارشناسی و کارشناسی ارشد ویژه حافظان قرآن توسط موسسه قرآن و نهج البلاغه

فهرست مطالب

به گزارش روایط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه  آقای رضازاده  اظهار داشتند: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، حافظان قرآن کریم که مایل باشند از وزارت علوم، مدرک رسمی لیسانس دریافت نمایند باید در واقع به اندازه چهار سال تحصیلی دانشگاه، در رشته علوم قرآن و حدیث اطلاعات تحصیلی داشته باشند.

از این رو مؤسسه قرآن و نهج البلاغه در شش سال گذشته کلاس­های آمادگی برای حافظان قرآن کریم جهت اخذ لیسانس از وزارت علوم را برگزار کرده است، همچنین موسسه قرآن و نهج البلاغه تمام دروسی که یک دانشجو  در 4 سال باید در رشته علوم قرآن و حدیث در دانشگاه بخواند تا به او لیسانس بدهند را به صورت کاربردی در 9 جزوه تهیه و تنظیم کرده است که علاقمندان به این رشته می­توانند با دریافت جزوه و مطالعه دقیق آن در آزمون سراسری سازمان سنجش که هر ساله در آخر بهمن ماه برگزار می­شود با آمادگی کامل شرکت نمایند تا حدنصاب نمره را برای قبول شدن کسب نمایند.

رئیس موسسه قرآن و نهج البلاغه کشور در ادامه اظهارتشان گفته­اند:بحمداله در سال گذشته آمار بالای 90% قبولی از افتخارات ما محسوب می شود. همچنین تعدادی از افرادی که از جزوات این موسسه استفاده کرده­اند و یا در کلاس­های فشرده و عمومی این مؤسسه شرکت داشته­اند رتبه­های 2 رقمی در کل کشور کسب کرده­اند و این نشان دهنده این است گروه علمی مؤسسه در تهیه جزوات که استانداردهای لازم را داشته باشند کوشش لازم را به عمل آورده­اند.

آقای رضازاده در خصوص زمان برگزاری کلاس­های امسال و ثبت نام گفته­اند: هم اکنون مشغول ثبت نام هستیم و کلاس­ها از 15 مهرماه سال جاری برای افرادی که ساکن قم هستند آغاز می­شود. لازم به یادآوری است شهریه کلاس های حضوری 220 هزار تومان می­باشد و برگزاری این کلاسها تا پایان دی­ماه ادامه دارد.

همچنین برای شهرستانیها امکانات دیگر از قبیل محل اسکان و پذیرایی در نظر گرفتیم که علاقمندان می­توانند در یکی از دوره­های فشرده 10 روزه شرکت نمایند تا برنامه ریزی برای شرکت در یکی از کلاس­های فشرده 10 روزه انجام گیرد.

شایان ذکر است علاقمندانی  که فقط مایل به دریافت جزوه هستند می­توانند با 525 هزار تومان  به کارت 6104337960913729 بانک ملت و فکس کپی آن به تلفن02517832761 و یا با پرداخت الکترونیکی و درخواست از طریق تلفن یا سایت) جزوات را دریافت نمایند. شایان ذکر است تاریخ­های برگزاری کلاس های فشرده حضوری به شرح ذیل اعلام می­شود. 21 الی 30 آذر ماه  ،  12 الی 21 دی ماه  ، 27 دی ماه الی 6 بهمن ماه  ، 10 الی 19 بهمن ماه.

افرادی که مایل به شرکت در هر یک از دوره­های ذکر شده هستند می­توانند تنها با پرداخت مبلغ دویست هزار تومان بابت هزینه آموزش دوره فشرده و هزینه اسکان و پذیرایی ثبت نام خود را تکمیل نمایند. 

لازم به یادآوری است افرادی که نیاز به اسکان و پذیرایی نداشته باشند می­توانند با پرداخت شصت هزار تومان در کلاس­های فشرده حضوری شرکت نمایند.

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید