ورود

ثبت نام

موسسه قرآن و نهج البلاغه
home-icone
Institute of Quran & Nahjul Balaghah

برگزاری دومین همایش ملی برگزیدگان مفاهیم نهج البلاغه همزمان با هفتمین دوره آزمون متمرکز راه روشن در شیراز

آغاز ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه قرآن و نهج البلاغه قم

فهرست مطالب

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه حجت الاسلام رضازاده جویباری ریاست محترم موسسه قرآن و نهج البلاغه کشور در گفتگو با واحد مرکزی خبر گفت: دومین همایش ملی برگزیدگان مفاهیم نهج البلاغه همزمان با برگزاری آزمون متمرکز راه روشن با همکاری استانداری و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس در دهم بهمن ماه سال جاری در شیراز برگزار می شود.

آقای رضازاده در خصوص علت انتخاب شیراز متذکر شدند در این دوره استان فارس رتبه اول کشور را در آزمون حضوری و غیرحضوری مفاهیم نهج البلاغه «راه روشن» داشته اند، از این رو ستاد برگزاری مسابقه ملی مفاهیم نهج البلاغه «راه روشن» من باب قدردانی از همکاری بسیار خوب مردم عزیز و اداره کل اوقاف و امورخیریه استان فارس آزمون متمرکز و سراسری این دوره را در شیراز برگزار خواهد کرد.

شایان ذکر است استان اصفهان و قم به ترتیب رتبه های دوم و سوم را از لحاظ تعداد شرکت کننده در این مسابقه بزرگ بدست آوردند.

رئیس موسسه قرآن و نهج البلاغه در ادامه افزود: از بیش از دو هزار نفر از شرکت کنندگان که از 31 استان کشور موفق به اخذ امتیاز بالای 80 در آزمون حضوری شده اند جهت شرکت در آزمون متمرکز راه روشن، دعوت به عمل آمده است.

آقای رضازاده همچنین اظهار امیدواری کردند حداقل هزار نفر از برگزیدگان مسابقه راه روشن در آزمون سراسری و متمرکز که در شیراز برگزار می شود شرکت نمایند تا از میان آنها 110 نفر از کسانی که بالاترین امتیاز را کسب می کنند برای شرکت در رشته مفاهیم هفتمین دوره مسابقه ملی خفظ و مفاهیم نهج البلاغه انتخاب شوند.

لازم به ذکر است هفتمین دوره مسابقه ملی حفظ و مفاهیم نهج البلاغه به صورت شفاهی و در حضور هیئت داوران مطابق برنامه ذیل انجام می پذیرد:

در نیمه دوم اسفندماه سال جاری در 7 رشته :

1- حفظ کل نهج البلاغه

2- حفظ کل خطبه ها

3- حفظ 110 خطبه اول نهج البلاغه

4- حفظ کل نامه ها

5- حفظ کل حکمت ها

6- رشته مفاهیم نهج البلاغه «راه روشن»

7- حفظ کل صحیفه سجادیه

 

به این مطلب امتیاز دهید:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

فرصت ویژه برای علاقه مندان به نویسندگی

شما می توانید مقالات خود را با نام خود در وب سایت موسسه منتشر نمائید. برای شروع کلیک نمائید.

نویسنده مقاله باشید